Wpis z mikrobloga

@ekjrwhrkjew polactwo to robactwo testo jak zawsze prawdę mówił. Jak w dowcipie z Polakami że żaden diabeł nie musi Polaków pilnować bo sami się ściągają na dni
Po co pisać takie wysrywy gdy nie masz o czym pojęcia dzbanie?

@JanuszKarierowicz kulturę osobistą wyniosłeś z domu?

Wracając do tematu, główne newsy w Anglii są o Marciniaku, tym żyje dziś cała Anglia? Główne artykuły wczoraj w angielskiej prasie jeżeli chodzi o piłkę nożną były poświęcone sędziemu, ale nie Marciniakowi, a sędziemu meczu Roma - Sevilla.
Zresztą po cholere wstawiasz link do The Guardian skoro kilkanaście godzin wcześniej, sam przyznałem, że tam
@ekjrwhrkjew: Napisałeś że ta afera istnieje tylko w Polsce, co jest absolutną bzdurą więc nie wiem po co dalej w to brniesz xD Nie będę się z Tobą kłócił co jest głównym newsem sportowym z zagranicy, ale wiem na pewno że KAŻDE duże medium chociaż ocierające się o sport o Marciniaku napisało na swojej głównej stronie - no i nie tylko Anglia, chociażby największy włoski dziennik sportowy również o Marciniaku u
Pobierz
źródło: marciniak
@JanuszKarierowicz Muisz używać ctrl + F, tak bardzo widoczne są te newsy o Marciniaku? Rozumiem, że znasz język włoski?( ͡º ͜ʖ͡º) Poza tym mój wpis był wczoraj, jeżeli dziś dochodzą artykuły na temat Marciniaka, no to nie mogłem ich widzieć z przyszłości xD
@ekjrwhrkjew: jeśli użyłbyś minimum rozumu którego niestety ci brakuje, wywnioskowałbyś, nawet nie znając włoskiego, że news ze screena jest z wczoraj

tak samo jak wszystkie wcześniejsze xD

Rozumiem, że znasz język włoski?( ͡º ͜ʖ͡º)


Co to ma do rzeczy? Nie znam, ale umiem posługiwać się DeepLem, by artykuł przynajmniej w stopniu zadowalającym zrozumieć i zrozumieć też jego wydźwięk

Muisz używać ctrl + F, tak bardzo widoczne