Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: myślałem wcześniej o wykorzystaniu takich kast budowalanych ale naszły mnie wątpliwości tego typu: zastanawiałem się czy plastik z którego one są zrobione może być używany do uprawy roślin jadalnych?
Te kasty są przeznaczone do mieszania betonu więc zakładam że nie ma to żadnych atestów i jest wytwarzane z jak najgorszego szajsu jak najniższym kosztem - co zresztą ma swoje odzwierciedlenie w cenie tych kast.
Jak to się ma do uprawy
jest wytwarzane z jak najgorszego szajsu jak najniższym kosztem - co zresztą ma swoje odzwierciedlenie w cenie tych kast.


@toresh: Przecież to jest dużo solidniejszy plastik niż w przypadku doniczek, to w takim razie doniczki też sie nie nadają do uprawy roślin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co mi wiadomo rośliny nie pobierają z gleby plastiku tak że spokojnie :D
@Niewiemja: argument solidności wykonania niekoniecznie mnie przekonuje - podkłady kolejowe nasączone kreozotem też są solidniejsze niż patyki z leszczyny ale jednak wolałbym zastosować to drugie przy uprawie czegoś co mam zamiar zjeść
Nie są to absolutnie żadne zarzuty w Twoją strone, pytałem bo myślałem że masz może jakieś dodatkowe informacje w temacie tego tworzywa.