Wpis z mikrobloga

@kas7taNpl: Ja bym proponował coś takiego: https://www.euro.com.pl/ekspresy-cisnieniowe/saeco-granaroma-deluxe-sm6682-10.bhtml
Mam wyższy model, tj. Saeco Xelsis SM7685/00 ale patrząc po opcjach to są podobne. Flat white robi. każdą zmienną jak ilość, temperaturę, moc, intensywność, ilość kawy, mleka, piany, itp możesz sobie samemu konfigurować, a ulubioną kompozycję zapisać w pamięci. Nie wiem co tam w wymaganiach jeszcze masz.
@kas7taNpl: Ten co dałem link też będzie ok. On jest gabarytowo trochę mniejszy od kombajnów z serio SM8XXX, ale jest już nowoczesny, ma wifi itp. Mój model mimo, że był to najwyższy z 3-4 lata temu to nie ma takiego bajeru. Ale wyświetlacz ma taki sam jak tego co linkowałem za 4k z hakiem.
@kas7taNpl: Nie. Jedyna rzecz do jakiej mógłbym się na siłę dowalić, to że chciałbym bardziej gorącą kawę gdy ustawie sobie temperaturę na maxa. Ale to żadem chyba ekspres takiego wrzątku nie robi.
No i jest dużym klocem, ja masz mała kuchnię to będzie bardzo się rzucał w oczy.
No i te profile max 8 można zrobić. Nam wystarcza ale nie rozumiem czemu robią takiego ograniczenia, przecież to nie jest trudne techniczne
A w sumie to jeszcze jedno, jak ta tacka na dole się wypełni i różowa wyjmie i myje to ekspres lubi sobie jeszcze pokapać, nawet jak był nieużywany od kilku godzin. Nie, że się czyszczenia włącza czy coś tylko parę kropel z układu wyleci i mamy blat brudny pod ekspresem.
Ale to ten minus na siłe, wystarczy opłukać i odłożyć na miejsce, a różowa to szoruje a potem suszy na suszarce do
@kas7taNpl: Myślę, że będziesz zadowolony. Saeco to marka. Najważniejsze to dbać i będzie służył latami (czyścić, używać tych tabletek, przedmuchać młynek, używać i wymieniać filtr, itp.).