Wpis z mikrobloga

@krzychu_kadetem_tera: pomijając chinole, to

kross boost 1.0 4200 pln (trochę lepszy osprzęt, słabsze wspomaganie i serwis)

lub rockrider est100 4999 pln (mocniejsze wspomaganie, fajny serwis, prawie w każdym mieście)
@krzychu_kadetem_tera: manetka gazu jest niedozwolona przepisami, masz wspomaganie (dosyć mocne, kręcisz pedziami dla jaj tylko) do 25km/h
wprawdzie chinole coś tam oferują, ale jako dodatek na drogi niepubliczne, dodatkowo mechaniczne to zwykle plastelinowy złom bez serwisu (jak ci padnie napęd to 3000 pln, bateria od 1500)
@krzychu_kadetem_tera: Rock jest z Decathlona, więc 1 serwis masz za darmo, plus gwara 2 lata na miejscu (nawet możesz w niektórych sobie wypożyczyć na dzień i sprawdzić rower)
idealna opcja dla osób nieznających się
tutaj masz porównanie wspomagania, na max (3) nawet pod wzniesienie się nie spocisz
getin - @krzychukadetemtera: Rock jest z Decathlona, więc 1 serwis masz za darmo, plu...
@krzychu_kadetem_tera: jak masz Decathlona u siebie w mieście to pewnie, zero stresu
Kross to różnie, bo to polska firma, za sam przegląd płacisz 140 pln, a jak nie zrobisz dwa razy to gwarancja unieważniona xD
@krzychu_kadetem_tera: moja opinia jest taka, że jeśli coś się stanie albo to naprawią albo oddadzą Ci kasę podczas wizyty w sklepie. Podejście do reklamacji ( jeśli można to w ogóle nazwać reklamacją ) jest mega pozytywne. Kup jakiś inny rower polskiej marki i najpierw będziesz miał 14 dni na odpowiedź reklamacyjną, a potem rzeczoznawca napisze Ci, że jeździłeś rowerem, a rowerem nie można jeździć xD Polecam sprawdzić czy nie ma promocji,
@krzychu_kadetem_tera: tzn może się nie zrozumieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie odnosiłem się do specyfikacji technicznej tylko do obsługi. Natomiast co do specyfikacji - mam mtb z decathlonu i drugą już szosę w karbonie i cenowo na tym osprzęcie nie kupisz nic. Co do kupowania roweru w media expert musisz sobie sam odpowiedzieć :)