Wpis z mikrobloga

Bardzo często pojawiają się pytania na tagu skąd brać koszulki basic. Osobiście zawsze brałem z Carry, ponieważ mają fajny krój, spory wybór kolorystyczny i były dostępne od ręki - o dokładnie ten model, kliknij
Minusem jest to, że na 10 koszulek 5 się rozpadło w ciągu pół roku, a dwie mam aktualnie dwukolorowe - wyblakły od suszenia na słońcu xD Niby są po 50zł i wielkich oczekiwań nie mam, no ale rok powinny wytrzymać.
Miałem też masę teesów z innych sieciówek i nic mi nie podeszło, także zasugerowałem się kilkoma polecajkami i zdecydowałem się wypróbować t-shirty z...Fruit of the Loom. Marka zawsze mi się kojarzyła z tanimi szmatami przeznaczonymi do firmowych nadruków, ale mają też niby lepsze materiały, w tym koszulki Russela.. Czekam na paczuchę, zobaczymy czy warto. Nie mam już sił do szukania konkretnego modelu, jak coś mi podejdzie to biorę x20 i spokój na dłuuugi czas :>
#moda #modameska
Papier_Toaletowy - Bardzo często pojawiają się pytania na tagu skąd brać koszulki bas...

źródło: firefox_XoJBfu4JIY

Pobierz
  • 5
@Papier_Toaletowy: ja osobiście teraz testuje malfini basic 129, krój prasuje na mnie idealnie, zobaczymy jak z trwałością, ale za cenę 20 zł to nie ma co oczekiwać wiele, choć i tak zwykle tanie koszulki z hm albo fruit of the loom wytrzymują o wiele dłużej niż markowe, drogie, premium za 130 zł xD