Wpis z mikrobloga

Jak to z waszymi #rozowepaski ? Z moja jestem juz dluzszy czas i np aktualnie sama z siebie rzadko da mi buziaka czy przytuli. Rzadko sama z siebie mowi, ze kocha. Kiedys bylo troszke inaczej. Ogolem czuje, ze czesciej sa takie "szare dni" niz, ze cos sie dzieje ciekawego. To normalne czy szykowac sie na koniec mojego zwiazku? Nigdy nie bylem tak dlugo z dziewczyna, zawsze ze zwiazku bralem tylko przyjemnosc bez wiekszego przywiazywania a tu jest inaczej troszke.

#rozmyslam #pytanie
  • 67
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: no bo tak się dzieje po jakimś czasie, gdy nadchodzi codzienność. Ja też już tyle nie całuje (nie wspomnę o całowaniu z językiem xD), choć częste mówienie kocham pozostało. Moim zdaniem ta sytuacja jest całkiem normalna :P
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: Ile masz lat? Jak długo z nią jesteś? Szczerze to po co Ci taka dziewczyna co nie okazuje czułości? Dla mnie czuła kobieta to podstwa. Spróbuj ograniczyć w stosunku do niej czułości stań się zimny jak nic się nie zmieni to finito.
@Jojne_Zimmerman: No wlasnie najlepsze jest to, ze jest to bardzo madra dziewczyna ktora nie odwala takich akcji. Ostatnio pare dni temu byla powazniejsza akcja z mojej winy i podczas szczerej rozmowy powiedzala, ze mnie kocha i chce byc. Ze wybacza mi ale troszke nadszarpalem jej zaufanie.
@Simon: Troszke racji z tym jest. Jak kiedys olewalem, spotykalismy sie raz na tydzien po pare godzin czy imprezowalem to czulem, ze ona sie cholernie stara a ja nie. Gdy to zmienilem i ja sie bardzo staram to ona jak by mniej. Postaram sie byc zimny i zaczac troszke ja zlewac i zobaczymy co bedzie.

@MooSK: W sumie to ja chyba z dwa razy wiecej :-) Wlasnie ja potrzebuje troszke
@iamnaikimo: Nigdy nie obchodzilismy walentynek, uznawalismy to za zwykly dzien. W piatek zaproponowalem jej jakas kolacje i inne atrakcje (chociaz by spacer i piwko, wino w miejscu gdzie na poczatku jak sie poznawalismy spedzalismy najwiecej czasu) no ale umowilismy sie z nasza paczka, ze jedziemy na basen. Napisalem jej, ze nie jade bo nie mam aktualnie za co (teraz krucho z kasa i nie raz trzeba ograniczyc do zera) - powiedziala,