Wpis z mikrobloga

Jak to z waszymi #rozowepaski ? Z moja jestem juz dluzszy czas i np aktualnie sama z siebie rzadko da mi buziaka czy przytuli. Rzadko sama z siebie mowi, ze kocha. Kiedys bylo troszke inaczej. Ogolem czuje, ze czesciej sa takie "szare dni" niz, ze cos sie dzieje ciekawego. To normalne czy szykowac sie na koniec mojego zwiazku? Nigdy nie bylem tak dlugo z dziewczyna, zawsze ze zwiazku bralem tylko przyjemnosc bez wiekszego przywiazywania a tu jest inaczej troszke.

#rozmyslam #pytanie
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@TomgTp: Powiedzialem, ze malo czulosci.itd z jej strony i fajnie by bylo gdyby raz na jakis czas ona sie pierwsza przytulila czy inna malo znaczaca rzecz. Odpisala, ze racja. Zauwazyla, ze z jej strony tak jest i w sumie nie wie czemu no ale jak na razie nic to nie zmienilo.

@Simon: Hmm mysle, ze sprobuje. Wiem, ze to dziala i zawsze tak robilem przy mniej znaczacych zwiazkach
  • Odpowiedz
  • 0
@zombiag: Poszedlem ze znajomym na grubsza impreze, troszke sobie popilismy i potem gdy pytala sie o ten klub to powiedzialem, ze nie bylem i nigdy nie pojde. No ale wyszlo po czasie, ze swietnie sie tam bawilem (oko fotografa) - to tak z grubsza.
  • Odpowiedz
  • 0
@MooSK: No pisze, ze chcialem zrobic kolacje, zabrac ja w miejsce gdzie sie poznalismy czy cos w tym stylu. Powiedziala, ze okej nie pojedzie bo bedzie mi przykro to kazalem jej jechac tlumaczac, ze kiedy indziej cos sie pomysli. (Nigdy nie obchodzilismy walentynek)
  • Odpowiedz
@MooSK: Baba i wszystko jasne :) a ile masz lat? Będziesz starsza sama zobaczysz, że jednak wolisz faceta w związku a nie przytulankę. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: Mi kiedyś mój pasek zarzucił, że za mało się sama z siebie do niego przytulam, podczas gdy mi się wydawało, że właśnie sporo. Nie lubię "wisieć" na chłopaku i przesadzać z mizgoleniem, bo jest ze mnie trochę introwertyczka i uważam takie rzeczy za robienie "siary" (oczywiście w sferze publicznej). Czasem taka powściągliwość wynika z charakteru, niekiedy jest wynikiem dłuższego czasu razem, a u innych baba się "rozmyśla" i z
  • Odpowiedz