Wpis z mikrobloga

Czy kłamca lustracyjny TW Ryszard, Kazimierz

Kujda


@Jacek38: Ok Kujda który politykiem nie jest. Dostał tylko podrzędną posadę w radzie nadzorczej BGK. Ile tych takich Kujdów było za czasów PO?

nawet reporterom #!$%@? nie wierzysz?

Oczywiście że twitt pt. zięć Gmyza coś tam słyszał nie jest żadnym dowodem na nic. Pisze z czysto prawnego punktu widzenia.
Ok Kujda który politykiem nie jest. Dostał tylko podrzędną posadę w radzie nadzorczej BGK. Ile tych takich Kujdów było za czasów PO?


@Thorkill: to podasz jakieś przykłady KŁAMCÓW LUSTRACYJNYCH zatrudnionych za PO

Oczywiście że twitt pt. zięć Gmyza coś tam słyszał nie jest żadnym dowodem na nic. Pisze z czysto prawnego punktu widzenia.

Dowodem nie jest , tylko jest kolejną cegiełką do akt IPNu, które Tarczyński wybiórczo zinterpretował

https://natemat.pl/301275,kim-byl-dziadek-dominika-tarczynskiego-posel-pis-ma-filmik-z-michnikiem
kolejną cegiełką do akt IPNu,


@Jacek38: To nie są żadne akta IPN-u manipulatorze. To SB donosy przechowywane w IPN. Skoro kurna nagłe ty i twoi kumple staliscie się miłośnikami sbeckich donosów to może zorganizujemy wielkie ujawnienie opinii publicznej donosów na homoseksualistów warszawskich z akcji Hiacynt? Będziemy to wywlekać i wspólnie analizować. kto kogo rypał 40 lat temu na podstawie "akt IPN-u"?
To nie są żadne akta IPN-u manipulatorze. To SB donosy przechowywane w IPN. Skoro kurna nagłe ty i twoi kumple staliscie się miłośnikami sbeckich donosów to może zorganizujemy wielkie ujawnienie opinii publicznej donosów na homoseksualistów warszawskich z akcji Hiacynt? Będziemy to wywlekać i wspólnie analizować. kto kogo rypał 40 lat temu na podstawie "akt IPN-u"?


@Thorkill: próbujesz bronić kłamcy lustracyjnego który z nadania Kaczyńskiego dostaje kolejne intratne fuchy za publiczne pieniądze,
to podasz jakieś przykłady KŁAMCÓW LUSTRACYJNYCH zatrudnionych za PO

@Jacek38: Podałem dwóch. Mogę jeszcze ich znaleźć więcej. Stracili pracę bo musieli bo wynikało to z ustawy. Stracili ja dopiero po prawomocnym wyroku sądu, PO ich trzymało do końca. Kujda nie łamie prawa w tym momencie będąc członkiem rady nadzorczej BGK bo to nie jest funkcja publiczna. W dodatku wyrok w związku z kłamstwem lustracyjnym Kujdy nie jest prawomocny.
jakiś mocno wybiórczy jest ten pisowski antgykomunizm, nie uważasz?


@Jacek38: Oczywiście że tak nie uważam peowcu. Bo to np. PiS uwalił SB-ckie emerytury a PO jest temu przeciwne i zapowiada że je zwróci. Ta wieloletnia akcja pt. wyszukiwanie pojedynczych ludzi z kręgu PiS którzy mieli tam jakieś kontakty z komuną to żart, bo to na palcach jednej ręki ich można policzyć. I to jakich np. Karski który był kompletnie nikim w
@sznioo:

Kto mówi że Piotrowicz był komuchem ten szerzy narrację kremla


Ja od rodziny usłyszałam, że to jest inna sytuacja, bo Piotrowicz się zmienił. A przecież nie będziemy tak ludziom rozpamiętywać błędów młodości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)