Wpis z mikrobloga

Podwoziłem kiedyś taką dziewczynę z którą zaraz jak tylko wsiadła do samochodu znaleźliśmy wspólny język i rozmawialiśmy przez całą 2 godzinną drogę. Coś wprost niepojętego dla mnie do tamtego czasu bo zazwyczaj rozmowa z nieznajomymi, a zwłaszcza płcią przeciwną przychodziła mi z trudem. Kiedy z rozmowy się dowiedziałem że ma chłopaka to z jednej strony było to oczywiste, a z drugiej jakby ktoś mi wjechał butem w twarz. Od tego czasu wiem że te wszystkie kursy, poradniki uwodzenia czy inne gówna to można sobie w buty wsadzić bo to powinno przyjść naturalnie, bez zbędnego udawania kogoś kim się nie jest.
#przegryw
  • 11
@abc-def: Kurde, a to nawet ciekawe, wiesz? Niby skończyłem studia i to nie z grzebania kijem w dupie, dobry fotograf pewnie potrafiłby mi zrobić całkiem ładne zdjęcie, nie jestem jakoś przesadnie ulany, to jednak mieszkam z rodzicami w polsce b i zapracowałem na statut czarodzieja. Z jednej strony jakbym się postarał to rzeczywiście pewnie mógłbym zostać oskarkiem w białych spodniach i koszulce polo wynajmującym mieszkanie w Siedlcach, ale jednak coś musi
@Strigiformesman: i dobrze, im wcześniej sie pozna prawdę tym lepiej. Z jednej strony to spoko że w sumie nie trzeba się faktycznie zastanawiać co gadać i jak, ale z drugiej zaś to uczucie kiedy wiesz ze ktoś nie chce z tobą gadać to wtedy basta i choćbyś na #!$%@? stanął to tematy nie mają żadnego znaczenia
@Strigiformesman: głowa do góry. Sam sobie szkodzisz nastawieniem, że skoro jakaś dziewczyna jest miła i z Tobą rozmawia, to już lada moment może być Twoją przyszłą żoną. Duży plus jest taki, że jednak potrafisz na luzie rozmawiać z kobietami.
Sam sobie szkodzisz nastawieniem, że skoro jakaś dziewczyna jest miła i z Tobą rozmawia, to już lada moment może być Twoją przyszłą żoną


@GalAnonimowy: ja to rozumiem, tym bardziej że jedyne co nas łączyło to wspólny cel podróży i chęć zaoszczędzenia na paliwie, ale jednak coś tam z tyłu głowy siedzi i karmi wyobraźnię, To tak jak z kumulacją w lotto, niby wiesz że nie wygrasz, ale rozmarzyć się o tym