Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@komakow ten ze zdjęcia to lesovik draka, ale drugi raz bym nie kupił, teraz bym wybrał coś od wydry albo leniwca.
Jak śpię to pod tarpem, dziś tylko na parę godzin się wyrwałem, posłuchać poobijać się w lesie :D
via Android
  • 1
@rad_kop w taką pogodę jak dziś to w sam hamaku było spoko, z tym że hehe powiesiłem się w takim dość słonecznym miejscu, ale jak jest chłodniej to kładę sobie karimata. Do spania mam podpinke, to już w ogóle złoto.
@jasha: czemu 2gi raz byś draki nie kupił ? Pytam z ciekawości bo też mam i sobie chwalę, Wcześniej od leśnego ludzika miałem hamak.
via Android
  • 0
@Zorak bo w sumie konkurencja, czyli np wydra albo leniwiec robią identyczne hamaki, z takimi samymi funkcjami (czyli moskitiera/whoopie/cięciwa) i z takich samych materiałów jakieś 300-400 złotych taniej, za te różnice można już kupić podpinke lub inny przydaś :p
Nie to, że coś z draką jest nie tak, to naprawdę porządny produkt :)
@jasha: a to ciekawe, jak wybierałem kolejny hamak po leśnym ludziku to patrzyłem na te produkty wydry i mnie finalnie nie przekonały, a wydrełke od nich mam i też sobie chwalę :)
via Android
  • 1
@Zorak ja nie jestem jakimś ekspertem, ani nie śpię nagminnie po krzakach bo nie mam na to czasu, raczej okazjonalnie sobie skocze do lasu, wyczilować ;) i z tej perspektywy też wyrażam swoją opinię.
Mój ulubiony hamak to ultralight noname z allegro, śmiało mieści się w kieszeni kurtki ;)