Wpis z mikrobloga

Zarówno na Wykopie jak i w mediach ludzie reprezentujący opozycję nazywają mnie naziolem, faszystą, mizoginem, homofobem czy onucą. Nie jestem przeciwko marszowi, ale nie będę specjalnie jechał całą Polskę, aby udowodnić jakiemuś szurowi z lewicy, że nie lubię PiS. I nie będę bratać się z ludźmi, którzy otwarcie mną gardzą, bo głosuję na partię, której fanatycznie nienawidzą.

No i złota myśl Neuropka z wczoraj:
U.....o - Zarówno na Wykopie jak i w mediach ludzie reprezentujący opozycję nazywają ...

źródło: 29BD7A12-A52B-461C-9B92-2B5C4E2025D2

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: pamiętam jak Neuropa ucichła między pierwszą, a drugą turą. Trzaskowski chciał pójść na Marsz Niepodległości, a PiS wystartował z akcją propagandową "Mimo wszystko Duda" (którą na potrzeby własnej propagandy przejęła później Neuropa). Minutę po ogłoszeniu wyników znowu się zaczął jazgot komuchów i obwinianie marginalnej wtedy partii o całe zło w Polsce, kiedy głównym przyczynkiem wygranej Dudy była niekompetencja PO.

Z okazji neuropejskiego włazidupstwa powstawały nawet grafiki "Konfederazem". xD
  • Odpowiedz
  • 29
To jest marsz demokratów i ludzi wolnych, a nie zamordystów i raszystów.


@Takiseprzecietniak: chyba musisz w takim razie ewakuowac cale PO z tego marszu. I holownie. I PSL. I lewice. I kto tam jeszcze popieral faszystkowskie zamykanie gospodarki i grozenie ludziom wiezieniem i 30000 zl kary.
Bloodhorn - >To jest marsz demokratów i ludzi wolnych, a nie zamordystów i raszystów....

źródło: Ustawa covidowa

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bloodhorn: Wybacz, ale mi nie musisz podpowiadać, co i o kim mam myśleć. Rzygam na PSL, w dupie mam pobożnego Hołownię, nie wierzę politykom PO ani Lewicy, ale oni są, choć ułomni, to jednak z demokratycznego świata, a nie totalitarnego, fanatycznego religijnie zamordyzmu jak Konfa, która dla mnie jest jeszcze większym rakiem niż PiS.
  • Odpowiedz
  • 15
to jednak z demokratycznego świata


@Takiseprzecietniak: przeciez przed chwila udowodnilem ci jak bardzo sie mylisz.

totalitarnego, fanatycznego religijnie zamordyzmu jak Konfa


@Takiseprzecietniak: czym sie to objawia? Napisz ze wnioskiem do TK o sprawdzenie konstytucyjnosci przepisow to cie zabije smiechem.
  • Odpowiedz
@USSCallisto: Nie wiem jeszcze na kogo, bo nie znam jeszcze list, a zawsze oddaję głos na konkretne osoby. Ale będzie to lista najsilniejszej partii opozycyjnej. I będzie to głos świadomy tego, że wybieram mniejsze zło, a nie większe dobro, ale PiS trzeba bezwzględnie odsunąć od władzy, bo to ostatnia chwila, żeby polska nie stała się skorumpowaną oligarchiczną autokracją, marginesem cywilizowanego świata.
  • Odpowiedz