Wpis z mikrobloga

@Latarenko: Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze będę broniła twego prawa do posiadania własnego zdania. W przeciwieństwie do konfederatów którzy w dupie mają wolność słowa. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Łatwo się broni wolności wypowiedzi z którymi się zgadzasz, ale chodzi o to żeby i twoi przeciwnicy mogli mówić. Dlatego ja jestem
@Dziewczyna_Tyraxora: Gdyby to byli aktywiści LGBT zachowujący się tak na konferencji Brauna, to prawactwo przywołało by przykład Ugandy jako rozwiązanie tego problemu.

Tu mamy jeszcze gorszą sytuację, bo to nie żadni prawicowi aktywiści, tylko poseł na Sejm, który z mandatu poselskiego zrobił sobie przepustkę na wandalizm i robienie burd.

Btw. widać jak się liczy dla niego własność prywatna. Kiedyś mówił "róbcie co chcecie, ale nie za moje pieniądze", dzisiaj widać ile
@Dziewczyna_Tyraxora: Kompletnie nie rozumiesz pojęcia wolności i wolności słowa . Zakłamywanie historii w taki sposób jak robi ten człowiek to działanie na szkodę Państwa Polskiego.
Według twojej definicji można publicznie twierdzić bez żadnych konsekwencji, że holokaust nie miał miejsca a Stalin nie odpowiada za holdomor i Polacy z Ukraińcami zagłodzili się sami?
@Dziewczyna_Tyraxora: To jest ten twój liberalizm? Zakłamywanie nawet tego co ten człowiek mówi żeby go wybielić?
Grabowski twierdzi, że Polska jest odpowiedzialna za wywołanie 2 wojny światowej oraz, że zamordowalismy więcej Żydów niż zabiliśmy Niemców.

Jak najbardziej porównuje to do negacji holokaustu. Jest to tak samo obrzydliwe.
Tfu na taki twój "liberalizm"
To jest ten twój liberalizm?

@Latarenko: liberalizm to jak mamy dyskusję zamiast cenzury

Grabowski twierdzi, że Polska jest odpowiedzialna za wywołanie 2 wojny światowej oraz, że zamordowalismy więcej Żydów niż zabiliśmy Niemców.


Nieprawda. Wymyślasz rzeczy które nie są prawdą, żeby tylko potwierdzić, że słuszna jest agresja i niszczenie mienia. Zastanów się nad tym jak bardzo jesteś zakłamany.
Dziewczyna_Tyraxora - > To jest ten twój liberalizm? 
@Latarenko: liberalizm to jak m...

źródło: 77b

Pobierz
@Dziewczyna_Tyraxora: Odpowiedz na proste pytanie.
Czy można negować holokaust i hołdomor?

Nieprawda. Wymyślasz rzeczy które nie są prawdą, żeby tylko potwierdzić, że słuszna jest agresja i niszczenie mienia

Jan Grabowski w Judenjagd przedstawił po raz pierwszy hipotezę, że w czasie okupacji Polacy przyczynili się pośrednio lub bezpośrednio do śmierci co najmniej 200 tys. Żydów, którzy po rozpoczęciu Zagłady ukrywali się poza gettami;


W czerwcu 2017 roku Polska Liga przeciw Zniesławieniom opublikowali
Latarenko - @Dziewczyna_Tyraxora: Odpowiedz na proste pytanie.
Czy można negować holo...

źródło: obraz_2023-05-31_114226157

Pobierz
zakłamywanie historii nie ma nic wspólnego z wolnością słowa albo jej brakiem. Ten chłop jawnie i z premydytacja kłamie i działa na szkodę państwa Polskiego.

Braun jak zwykle z rigczem.


@Latarenko: Dlatego jak pies bez godności demolujemy i wychodzimy z pięściami xD

To jest ten twój liberalizm? Zakłamywanie nawet tego co ten człowiek mówi żeby go wybielić?


Tak. Wolność polega na tym że jeden człowiek może powiedzieć sobie zakłamywać historie, a
@Dziewczyna_Tyraxora:
Cytuję co ten ojkofob grabowski wygaduje, ale to niemożliwe żeby ktoś to zrozumiał jak ty.

Przez chwilę myślałem, że naprawdę wierzysz w to co wypisujesz określając się przy tym liberałem, ale jednak jesteś zwykłym trolem xD