Wpis z mikrobloga

#bekazpisu #bekazkonfederacji Widzę ,że młodzieżówka PiS czyli konfederacja już powoli zaczyna szczucie na marsz i na ludzi którym dzisiejsza władza nie odpowiada a mamy dopiero środę , cóż za skowyt będzie przed samym marszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Quardoz: od paru dni grzeją narrację że oni w żadnym marszu nie pójdą bo dwa lata temu lewaki z PO chciały paszportów covidowych i wtedy łamanie konstytucji było ok, więc teraz pis też może
  • Odpowiedz
@podjad3k: nie, wcale mnie nie dziwi że konfiarze wolą pis i zamordystyczne ustawy niż protest przeciw pis. Przy lex tvn też klaskaliście uszami z radości.

Wiesz żę na tym samym marszu będzie też PL2050, PSL i Lewica? Zabraknie tylko przyszłych koalicjantów pis
  • Odpowiedz
Wiesz żę na tym samym marszu będzie też PL2050, PSL i Lewica?

@assninja: wiesz, że ich też można nie popierać i jednocześnie nie popierać PiS?

nie, wcale mnie nie dziwi że konfiarze wolą pis i zamordystyczne ustawy niż protest przeciw pis. Przy lex tvn też klaskaliście uszami z radości.

@assninja: do tego tu będzie już wielkie zaskoczenie dla ciebie, usiądź spokojnie... można też nie popierać Konfederacji ;3
ale
  • Odpowiedz
@podjad3k: nie da się stać okrakiem między demokracją a białorusią i twierdzić że obie strony są tak samo złe, ty jeden jesteś oświecony, nie popierasz nikogo i na pewno twoja bierność nie pomaga zamordystom
  • Odpowiedz
nie da się stać okrakiem między demokracją a białorusią i twierdzić że obie strony są tak samo złe, ty jeden jesteś oświecony, nie popierasz nikogo i na pewno twoja bierność nie pomaga zamordystom


@assninja: nie maszerowanie razem z Donaldem nie jest oznaką niczego z tego co napisałeś, tak samo nie popieranie partii parlamentarnych nie oznacza nie popierania nikogo. Swoją drogą to opozycja mogłaby w końcu przestać grać jedynie nie byciem
  • Odpowiedz
na wybory też nie idziesz, czy na karcie dopiszesz własnego kandydata?


@assninja: cały czas mam nadzieję, że będzie na kogo głosować, a jak nie będzie to się wtedy będę martwił czy lepiej nie iść i być w zgodzie z własnymi przekonaniami czy wybrać to słynne mniejsze zło - ostatnio przy prezydenckich padło na to drugie ale i tak się nie udało.
  • Odpowiedz
@podjad3k: przecież już wiadomo które partie będą startowały i które mogą liczyć na mniej więcej jakie poparcie. Masz pis, koalicję anty-pis oraz konfederatów którzy chcą koalicji z pis. Możesz wybrać albo sobie udawaj że twoja bierność nie pomogła pisowi, który emerytów będzie z całej Polski woził autokarami na wybory.

Aha, i pamiętaj że tą ustawą pis może jednym telefonem usunąć twojego idealnego, perfekcyjnego, wymarzonego kandydata na następne 10 lat. Ale
  • Odpowiedz
Możesz wybrać albo sobie udawaj że twoja bierność nie pomogła pisowi, który emerytów będzie z całej Polski woził autokarami na wybory.


@assninja: co dla mnie za różnica czy pomogę PiSowi którego nie lubię czy PO,PSL,Lewicy,Konfederacji, jak ich też nie trawię? Idź se głosuj na kogo chcesz, a ja sobie dam radę niezależnie kto będzie rządził - mój głos jest bez znaczenia, znaczenie mają moje działania dla poprawy mojego życia i
  • Odpowiedz
co dla mnie za różnica czy pomogę PiSowi którego nie lubię czy PO,PSL,Lewicy,Konfederacji, jak ich też nie trawię?


@podjad3k: to że to pis chce pozbawić twojego idealnego kandydata reprezentujacego 100% twoich poglądów PRAWA DO startowania w wyborach, jednym telefonem jednego karakana do swojej upolitycznionej karykatury sądu.
  • Odpowiedz
to że to pis chce pozbawić twojego idealnego kandydata reprezentujacego 100% twoich poglądów PRAWA DO startowania w wyborach, jednym telefonem jednego karakana do swojej upolitycznionej karykatury sądu.


@assninja: Primo: nie wiem w jakim świecie żyjesz jeśli uważasz, że istnieje taki kandydat - to bym chyba ja musiał osobiście być xD
Secundo: to są twoje wymysły i nic takiego się nie wydarzyło, a ustawa już przeszła (TK to będzie formalność co
  • Odpowiedz
@podjad3k: kto nie popiera (nie mówię że nie pójdzie bo są różne sytuacje) temu ta sytuacja odpowiada, i tyle.

choćby nie wiem jakby ci się wydawało, że polityka ma wpływ na twoje życie to tak nie jest


rosjanie też "polityką się nie interesują", ale w pewnym momencie przychodzi moment gdy polityka zainteresowała się nimi. Teraz leżą gdzieś w błocie i
assninja - @podjad3k: kto nie popiera (nie mówię że nie pójdzie bo są różne sytuacje)...

źródło: NzgwMjAyYRsGFTtZbgJsDkVNbwMoW2JYElV3SG42YUxTRzVedkhhHA4bKBgkCSFUAAU4GiAOPlQXG2ILMRBhDFZYKQMyCSIbHlgoByMcKlVSTikJd0EsTUpDdFhzVHoYU0RgCHAcLFdRRCgOJU96GVJBfgtjBA

Pobierz
  • Odpowiedz
od paru dni grzeją narrację że oni w żadnym marszu nie pójdą bo dwa lata temu lewaki z PO chciały paszportów covidowych i wtedy łamanie konstytucji było ok, więc teraz pis też może


@assninja: Nie, nikt nie może. Dlatego Konfederacja krytykuje PiS od początku kadencji zdecydowanie mocniej, a resztę opozycji najczęściej za wspieranie PiS w ich destrukcyjnych działaniach.

Jak widać nadal nie łapiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@podjad3k: oczywiście, że tylko konfiarskie onuce nie mogą schować ego do kieszeni i chociaż raz pokazać publicznie, że są przeciwni rządowi XD
  • Odpowiedz
oczywiście, że tylko konfiarskie onuce nie mogą schować ego do kieszeni i chociaż raz pokazać publicznie, że są przeciwni rządowi XD


@rimyi: te konfiarskie onuce są z tobą w pokoju teraz?
  • Odpowiedz