Wpis z mikrobloga

Wiesz żę na tym samym marszu będzie też PL2050, PSL i Lewica?

@assninja: wiesz, że ich też można nie popierać i jednocześnie nie popierać PiS?

nie, wcale mnie nie dziwi że konfiarze wolą pis i zamordystyczne ustawy niż protest przeciw pis. Przy lex tvn też klaskaliście uszami z radości.

@assninja: do tego tu będzie już wielkie zaskoczenie dla ciebie, usiądź spokojnie... można też nie popierać Konfederacji ;3
ale to już
nie da się stać okrakiem między demokracją a białorusią i twierdzić że obie strony są tak samo złe, ty jeden jesteś oświecony, nie popierasz nikogo i na pewno twoja bierność nie pomaga zamordystom


@assninja: nie maszerowanie razem z Donaldem nie jest oznaką niczego z tego co napisałeś, tak samo nie popieranie partii parlamentarnych nie oznacza nie popierania nikogo. Swoją drogą to opozycja mogłaby w końcu przestać grać jedynie nie byciem PiS,
na wybory też nie idziesz, czy na karcie dopiszesz własnego kandydata?


@assninja: cały czas mam nadzieję, że będzie na kogo głosować, a jak nie będzie to się wtedy będę martwił czy lepiej nie iść i być w zgodzie z własnymi przekonaniami czy wybrać to słynne mniejsze zło - ostatnio przy prezydenckich padło na to drugie ale i tak się nie udało.
@podjad3k: przecież już wiadomo które partie będą startowały i które mogą liczyć na mniej więcej jakie poparcie. Masz pis, koalicję anty-pis oraz konfederatów którzy chcą koalicji z pis. Możesz wybrać albo sobie udawaj że twoja bierność nie pomogła pisowi, który emerytów będzie z całej Polski woził autokarami na wybory.

Aha, i pamiętaj że tą ustawą pis może jednym telefonem usunąć twojego idealnego, perfekcyjnego, wymarzonego kandydata na następne 10 lat. Ale to
Możesz wybrać albo sobie udawaj że twoja bierność nie pomogła pisowi, który emerytów będzie z całej Polski woził autokarami na wybory.


@assninja: co dla mnie za różnica czy pomogę PiSowi którego nie lubię czy PO,PSL,Lewicy,Konfederacji, jak ich też nie trawię? Idź se głosuj na kogo chcesz, a ja sobie dam radę niezależnie kto będzie rządził - mój głos jest bez znaczenia, znaczenie mają moje działania dla poprawy mojego życia i na
co dla mnie za różnica czy pomogę PiSowi którego nie lubię czy PO,PSL,Lewicy,Konfederacji, jak ich też nie trawię?


@podjad3k: to że to pis chce pozbawić twojego idealnego kandydata reprezentujacego 100% twoich poglądów PRAWA DO startowania w wyborach, jednym telefonem jednego karakana do swojej upolitycznionej karykatury sądu.
to że to pis chce pozbawić twojego idealnego kandydata reprezentujacego 100% twoich poglądów PRAWA DO startowania w wyborach, jednym telefonem jednego karakana do swojej upolitycznionej karykatury sądu.


@assninja: Primo: nie wiem w jakim świecie żyjesz jeśli uważasz, że istnieje taki kandydat - to bym chyba ja musiał osobiście być xD
Secundo: to są twoje wymysły i nic takiego się nie wydarzyło, a ustawa już przeszła (TK to będzie formalność co wiesz
@podjad3k: kto nie popiera (nie mówię że nie pójdzie bo są różne sytuacje) temu ta sytuacja odpowiada, i tyle.

choćby nie wiem jakby ci się wydawało, że polityka ma wpływ na twoje życie to tak nie jest


rosjanie też "polityką się nie interesują", ale w pewnym momencie przychodzi moment gdy polityka zainteresowała się nimi. Teraz leżą gdzieś w błocie i gniją.

to są twoje wymysły i


nie
Pobierz assninja - @podjad3k: kto nie popiera (nie mówię że nie pójdzie bo są różne sytuacje)...
źródło: NzgwMjAyYRsGFTtZbgJsDkVNbwMoW2JYElV3SG42YUxTRzVedkhhHA4bKBgkCSFUAAU4GiAOPlQXG2ILMRBhDFZYKQMyCSIbHlgoByMcKlVSTikJd0EsTUpDdFhzVHoYU0RgCHAcLFdRRCgOJU96GVJBfgtjBA
od paru dni grzeją narrację że oni w żadnym marszu nie pójdą bo dwa lata temu lewaki z PO chciały paszportów covidowych i wtedy łamanie konstytucji było ok, więc teraz pis też może


@assninja: Nie, nikt nie może. Dlatego Konfederacja krytykuje PiS od początku kadencji zdecydowanie mocniej, a resztę opozycji najczęściej za wspieranie PiS w ich destrukcyjnych działaniach.

Jak widać nadal nie łapiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)