Wpis z mikrobloga

@JicchakPerec: Daniel, żałosny patowidzu ale przecież ty sam na mirko czacie byłeś pierwszy, żeby podburzać moją osobę do agresji. Sam wielokrotnie pisałeś wulgaryzmy w stylu „zä/eb jej , niech odda ci wódkę” itp. Teraz grasz tutaj wielkiego prawilnego białego rycerza, który chce wzburzyć tłum, do linczu nade mną. Ty masz wgl jakieś sumienie? Ty patrzysz w lustro? Wykorzystywałeś fakt, że jestem pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. Dobrze, że ustawa o
@Rafatus69: ona cię tym straponem rżneła w dupe czy w łeb? co ci się w tym łbie usrało że cały czas nazywasz mnie Danielem. I dlaczego zgłosiłeś mój komentarz? Przecież wszyscy wiedzą że odważny byłeś tylko do Marleny żeby ją bić. Agnes jak ci #!$%@?ła w łeb to nawet nie mruknąłeś tylko ogon kuliłeś.
@JicchakPerec: Ale co cię moja dupa czy głowa interesuje i dlaczego tak się czepnąłeś tego strapona? Bawi mnie to jak próbujesz siać dezinformacje na swój temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak mnie mogłeś oszukiwać za czasów mirko czatu. Zgłosiłem twój komentarz, ponieważ był on nieregulaminowy. Taki wykształcony jesteś, a nie potrafisz napisać komentarza, który spełnia wytyczne regulaminu wykop. Brzydzę się przemocą i jak masz jakiś fetysz dot.
@Rafatus69: chłopie, ja cie nie nękam i nie prześladuję, tobie się chyba zamiast w dupie to w głowie poprzestawiało. jesteśmy na tagu #patostreamy #rafatus więc na ten temat tutaj dyskutujemy. Nikt cię nie zmusza do obserwowania tagu, jak nie podoba ci się tematyka patostreamów typu dymy, bicie, picie, sranie w gacie czy do wiadra, to po co się tu udzielasz?