Wpis z mikrobloga

Co myślicie o LAMELACH na ścianie w różnych poziomych konfiguracjach jako ozdoba pomieszczenia? Czy to jest jeszcze modne i czy kiedykolwiek było?
Czy posiadacza takich lameli uznalibyście za dziwaka?

Te wszystkie Mirucie, Kanie, Rachonie i inne w swoich programach wnętrzarskich często używają lameli lub lamelopodobych ozdób na ścianach...

#aranzacjawnetrz #mieszkanie #remontujzwykopem #pytanie
CalibraTeam - Co myślicie o LAMELACH na ścianie w różnych poziomych konfiguracjach ja...

źródło: lamele-scienne-bialy-16x30

Pobierz

Co sądzisz o lamelach na ścianie?

  • Super sprawa 22.2% (20)
  • Nie podoba mi się 14.4% (13)
  • Boazerium 4.0 dla nowobogackich 53.3% (48)
  • Doskonała ozdoba pomieszczenia 10.0% (9)

Oddanych głosów: 90

  • 10
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: tak jak to zaprazentowaleś na zdjęciu mi się nie podoba, trochę jakiś z duszy kącik i jeszcze nie są do samej podłogi. Mnie tam dynda czy są modne, czy były a czy za rok nie będą. Sam mam w dwóch miejscach w domu ale nie zamierzam się dzielić zdjęciami :D imo są super, tylko to trzeba z głową, jesli sam nie potrafisz to niech ktoś ci ogarnie, gdzie mają sens
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: > Boazeria dla nowobogackich

troche poniosło xD Z tego co pamietam boazerią #!$%@?ło sie całe mieszkanie vide korytarz, a lamelami tylko element sciany, bo jakby zrobic to samo to chyba kogos mocno by #!$%@?ło.
Dobry lamel i odrazu na nudnej scianie robi sie jakas akcja. Propsuje, ale z umiarem.
  • Odpowiedz