Wpis z mikrobloga

Śmiesznie się czyta Was tutaj, że należy wszystkiego zakazać wszystko zamknąć, bo wam się influencerzy nie podobają. Mi też się nie podobają, ale nie podoba mi się coraz to większą dengrengolada państwa prawa w państwach zachodnich w tym w Polsce. Najpierw covidem zalatwiali przedsiębiorców, a teraz "rosyjskimi wpływami", każdego niewygodnego można tak uciszyć.

Owszem influ można krytykować, nawet trzeba, ale jakieś zakazywanie tego owego pod kolejnymi pretekstami (teraz zakaz patostrimow) prowadzi do jeszcze większego zaboru wolności przez państwo, które aktualnie chce podporządkować sobie przedsiębiorców i ograniczyć znacząco wolność w internecie.

Dziś przyjdą po influ, którego nie lubisz, a jutro po ciebie i nikt wtedy nie podniesie larum. #danielmagical

#famemma
  • 50
@niezdiagnozowany: Cieszę się, że się ze mną zgadasz. Napijmy się kawusi, a potem pojedziemy razem do Francji, aby w spokoju zajadając Soupe à l'Oignon móc oglądać filmy z: pobić, zabójstw i aborcji. Jako, że państwo prawa jest dla nas obu tak ważne, oczywiście że zrobimy to bez TOR i VPN. xD

Nie mogę się doczekać słodziaku!

Nie zapomnij wziąć swojego lapka!
@niezdiagnozowany: Nie znam teatrów, które streamują od razu sztuki na YT w tak realistyczny sposób, a potem dłuższy czas udają, że to prawda. Daj linka mireczku, poślę im donejta na następnym lajfie!

Mój błąd, odtworzenie też jest w ustawie. Anonimowe teatry, nagrywające niesamowicie realistyczny content i tylko wrzucające go na serwer. Polska, to jednak piękny kraj!
@Goatlord:

Nie znam teatrów, które streamują od razu sztuki na YT w tak realistyczny sposób, a potem dłuższy czas udają, że to prawda. Daj linka mireczku, poślę im donejta na następnym lajfie!


Na szczęście wystarczy to jedynie pozorować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Elegancka będzie rzeczywistość.
@niezdiagnozowany:

Na szczęście wystarczy to jedynie pozorować ( ͡° ͜ʖ ͡°). Elegancka będzie rzeczywistość.


Odp.:

a potem dłuższy czas udają, że to prawda.


Bez napisów, biletów, informacji o tytule sztuki, autorze, itp.