Wpis z mikrobloga

Wiele już w swoim 16-letnim życiu widziałem ale wciąz głupota wykopków jest dla mnie abstrakcją. Jak można uwierzyć w zapewnienia jakiegoś wąsatego chama, że niby za Strusiem suchodolskim wstawiło się 15 wykopków by ten nie odjeżdzał z ich wioski, w której jest pośmiewiskiem.
Jaki niby interes by powtórnie sprowadzać go do Białegostoku miałby pan Nowak?

Możecie podać mi jakieś przekonywające argumenty? Ja nie widzę żadnych.
W takie bajki to może tylko 3 czubków uwierzyć tych co na Sprawie dla reportera byli i którzy są przeciwnikami publikowania wizerunku Kononowicza w internecie

#kononowicz #patostreamy
  • 17
@pyczasty: a który wykopek uwierzył w tych 15 wykopkow? Podaj przykład. Jakiś screen.

A że Kononowicz byłby bardziej oglądany gdyby były tam dymy z majorem to fakt - wystarczy porównać wyświetlenia.

Jak cie popieram w mówieniu prawdy o choyciku to w tej kwestii o której teraz napisałeś odkleilo ci się coś
@pyczasty: Mimo wszystko, jak był major i kręcił afery, to wyświetlenia na mlecznym były większe. Myślę że na pewno chcą go mieć jako opcję awaryjną, gdyby kanał za bardzo podupadł.

@pyczasty: Zawsze wyświetlenia u rudego wzrastały po powrocie strusia. Kolejne domknięcie cyklu budziło większą uwagę. Poza tym, jeśli ktokolwiek pracujący nad ustawą mającą zakazać patostreamingu ma coś więcej niż trociny we łbie, to zakaz obejmie także kanały takie jak ten rudego - może tego się boi i sprowadzaniem strusia chce się maksymalnie nachapać.
@Zwanek: Ja uważam, że akurat "dymy" na mlecznym to nie jest cel nadrzędny - gdyby tak było to nie byłoby cenzury i family friendly contentu, który jest spowodowany zachowaniami widzów i działalnością grajewskiego szeryfa w dużej mierze.
Konon dobrze sobie radzi też bez tego. Widać na odcinaniu kuponów od dawnej sławy też można żyć godnie. Major to jest nieobliczalna i toksyczna postać i bardzo się kłóci z obecnym wizerunkiem Mlecznego.

Widzowie
@pyczasty: Ja mówię o wyświetleniach, a nie o "dymach", bo te, w obecnej sytuacji, nie są Rudzielcowi na rękę - za duży smród medialny.
No ale wiesz - Konon generuje coraz większe koszta, wyświetlenia spadają. Możliwe że Major stanie się w pewnym momencie złem koniecznym żeby zreanimować biznes, więc i pewnie "opiekunom" zależy na utrzymaniu dobrego kontaktu z nim.

@Zwanek: Ok przyjmuje argument, że koszta coraz większe, bo i Warmianin ma niepohamowany apetyt i wymusza wszystko. Aron też traci cierpliwość do Knura. Zielony powiedział wprost że Wojtka nie lubi. Aron nie lubi za bardzo Zielonego.
Bardzo dużo komplikacji tam następuje. Odnajdują się tylko bałwochwalczy fanatycy i psychofani jak organista i gitarzysta.

Ale i tak gdyby był jakiś mocny zgrzyt pomiedzy Strusiem + Gitarzystą to pewnie powiedziałby któryś z nich to
@pyczasty: a gdzie zielony powiedzial ze nie lubi Wojtka? Czy my oglądamy ten sam serial?
StRuś prędzej szpilke wbije gitarzyscie niż slawkowi?
A: #!$%@? Sławka #!$%@??
Odkleiles się. Weź ty się lepiej za ójcika bo tylko z nim masz rację
@pyczasty: A ja uważam, że chodzi o to, żeby ktoś był na miejscu z dyktatorem, biorąc pod uwagę jego tragiczny stan zdrowia. Jest jedynym człowiekiem, który z tym śmierdzielem jest w stanie wytrzymać i w razie potrzeby zadzwonić po karetkę. W przypadku ataku to świniak pozostawiony sam sobie pewnie zacznie mleko żłopać, bo wiadomo że od wody slaby się robi i klops, koniec zarabiania.
@pyczasty:

koszta coraz większe, bo i Warmianin ma niepohamowany apetyt i wymusza wszystko.


Ja to głównie o mandatach (w które konon ma #!$%@?) myślę i kosztach leczenia, które chwilowo może i niskie, ale będą w przyszłości rosły.


Struś prędzej szpilkę wpije Aronowi, Gitarzyście albo Zielonemu niż Sławkowi.


On ma z Rudym bardzo specyficzną relację. Wprost nienawidzi Sławka, co zdarzyło mu się pokazać nie raz po pijaku i/lub "poza kamerą", ale też
Zwanek - @pyczasty:
koszta coraz większe, bo i Warmianin ma niepohamowany apetyt i wy...
@Panicz888: O tym jak Zielony wypowiada się o Wojtku z bambusa to mozesz usłyszeć na kanale federacja zielonych - tytuł 19,03.2022 sobota. Mowi tak od około 8:30 minuty, Ja jestem uważnym widzem
@DrDarioYebaka986: krwa chłopie ta ustawa juz dawno jest w sejmie nie obejmie ona zadnych patostrimerow nie bedzie mozna po prostu publikowac PRZESTEPSTW w ktorych gorna granica pozbawienia wolnosci wynosi 5 lat lub więcej, czyli powaznych przestepstw, bo jak to opublikujesz to oprocz sprawy za dane przestepstwo bedziesz mial sprawe z tego nowego artykulu. Takich przestępstw gdzie gorna granica wynosi 5 lat lub wiecej masz z 20 moze minimalnie wiecej, nawet znecanie
Pobierz Ivan_Sekal - @DrDarioYebaka986: krwa chłopie ta ustawa juz dawno jest w sejmie nie ob...
źródło: 20230528_224527
@pyczasty: przeciez to jest gluchy telefon, to suchy powiedzial ze tam jacys widzowie akurat byli i cos krzykneli a mitoman powtarza ze sradek byl i tam wszyscy staneli murem i suchego nie wypuscili XD