Wpis z mikrobloga

  • 0
Może obok bazy był jakiś szpital i stąd trafienie XD


@Lilan: Albo w bazie było przedszkole dla dzieci żołnierzy. To już byłby cel za 100 punktów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że też ja cie na czarnej nie miałem to aż szok, won onuco hatfu


@Stan_Przedzawalowy: Nie denerwuj się tak.
  • Odpowiedz
Nie wygląda to dobrze


@Koniasz: Wszystko wskazuje że te 5 zniszczonych samolotów to wycofane wiele lat temu, tzw, "drugoliniowe" Su-24. Jakaś tam strata jest bo Ukraińcy je stopniowo przywracali do służby liniowej. Ale ze zdjęć satelitarnych wynika że jeszcze ze 30 innych tam stoi.
  • Odpowiedz
  • 0
akaś tam strata jest bo Ukraińcy je stopniowo przywracali. Ale ze zdjęć satelitarnych wynika że jeszcze ze 30 innych tam stoi.


@Thorkill: Tyle że nie wiemy czy te zniszczone samoloty to był złom czy samoloty którymi Ukraina operuje. Równie dobrze może tylko te były sprawne i w użyciu. A reszta która stoi na lotnisku to złom którego nie opłaca się naprawić. Ukraina raczej od razu by w komunikacie zaznaczyła że to
  • Odpowiedz
A reszta która stoi na lotnisku to złom którego nie opłaca się naprawić. Ukraina raczej od razu by w komunikacie zaznaczyła że to był właściwie złom.


@Koniasz: Nie wiem co by zaznaczyła Ukraina w komunikacie, bo generalnie to chyba pierwszy komunikat w którym pisze co straciła po rosyjskim ataku.
  • Odpowiedz