Wpis z mikrobloga

nigdy nie zapomne jak Duda stchórzył przed debatą z Trzaskowskim, a potem pisowce podłapali temat i w tvp zrobili własną debate pokazując puste krzeszło, że nie ma Trzasowskiego. Wiadomo Trzakowski nie przyjechał bo publika, to byli podstawiani pisowce i pytania dotyczyły właśnie homoseksualisów i LGBT :) A Duda by odpowiadął, że nie pozwoli na to xD strasząc tym ludzi..

Osobiście uważam, że straszenie LGBT , zeby % sie zgadzał ;) to manipulowanie spolczenoscia i za takie maniplulowanie powinna być ciupa. Dla mnie to bandytyzm i miejsce tego Pana jest w wiezieniu.

Dla mnie to taki poziom sku.. :) ze nie powiem :)

#duda #pis #bekazpisu
  • 21
wiadomo trzaskowski jak u siebie debatuje to odwaga honor i duda tchorz a jak odwrotnie to juz trzaskowski nie jest frajerem zeby jechac do dudy!! XDDDD


@OskarDeveloperski: jeden z tych kandydatów podpisał 2mld rocznie dla telewizji która prowadziła debatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OskarDeveloperski: wolę miliardy z zagranicy niż wyrwane z mojej kieszeni. Pomijam już fakt, że Ty bazujesz na domniemaniach (całkiem swoją drogą zabawnych, teraz USA to sługusy Kremla i Berlina? XD), a ja na jawnej ustawie przepchniętej przez PiSowski rząd i prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OskarDeveloperski: państwo sobie nic nie funduje, bo państwo nie ma żadnych pieniędzy. JA i każdy pracujący Polak funduje z podatków pisowskie ścierwo. Za 3 mld rocznie. 3000 milionow. Tyle ile 1500 ludzi całe życie będzie orać i się nie dorobi, to oni w rok na to wydają. A leczyć się nie mam jak, bo mimo ponad tysiaka składki zdrowotnej miesięcznie NFZ to rozmontowana padaka. I próbowałem z Tobą miło, ale widzę,
Gluptaki - @OskarDeveloperski: państwo sobie nic nie funduje, bo państwo nie ma żadny...

źródło: z22503552QRezydenci-strajkuja-Niech-jada-proponuje-posl-1619032662.5497

Pobierz