Wpis z mikrobloga

@Pomarancza008 nie, tak nie jest wszędzie. w a klasie masz czujniki parkowania w standardzie, a w toyocie kamerę cofania... dacia za 90 tys ma 4 kamery i czujniki parkowania, a volvo za 180 nie ma :)
@buchowo: jezdzilem X3 z salonu, teraz mam w domu v90cc i xc60 2022 i w porownaniu bezposrednim xc60 vs x3 zdecydowanie wole xc60. uwazam ze jest ciszej, wnetrze jest bardziej eleganckie i system infotainment bardziej mi przypasowal.
@borjaki tak ale ten segment premium robi cię w ch##a bo w toyocie czy daci masz na wyposażeniu rzeczy w samochodzie który jest dwu/trzy krotnie tańszy..
@Mac02: znaczy to zalezy jaki poziom wyposazenia wybierzesz , np obecnie w wersji Volvo Ultimate masz w zasadzie wszystko, w modelach 2022 byla wersja Inscription do ktorej owszem tez trzeba bylo pare rzeczy wrzucic jak Adaptacyjny tempomat z pilot assist czy szklany dach. natomiast mam tez porownanie jak wyglada avensis w bogatej wersji a jak volvo. po 1 system rozrywki w toyocie wyglada jednak dosc przestazale, dodatkowo jest glosno i silnik