Wpis z mikrobloga

Witam, mam dosyć idiotyczną sprawę i czuje się jak totalny debil że z tym piszę xD

Od około 35 dni biorę Paroxinor i Mirtor, dostałem te leki po silnym epizodzie nerwicy lękowej połączonej z depresją ( w skrócie byłem pewny że mam raka żołądka). Parę dni po zaczęciu, wyszło mi że mam kamienie w pęchęrzyku żółciowym ( Powodowały u mnie wzdęcia/zaparcia i czasami lekkie nudności). Jednak od około miesiąca mam nudności praktycznie co dziennie. Ale zauważyłem też niedawno że mam bardzo zwiększony odruch wymiotny, ( w takim sensie że otwarcie buzi na parę sekund go powoduje xD lub czasami rozmawianie zwiększa mdłości)

Czy miał ktoś z was tak że zwiększył wam się odruch wymiotny przez leki? (Wiem że brzmi to idiotycznie, ale sam już nie wiem o co chodzi)
#depresja #antydepresanty #ssri #nerwica
  • 2
  • Odpowiedz
  • 0
@chumojwazdziki: Pytam tylko czy ktoś może tak miał po lekach SSRI xD Byłem u lekarza z moimi problemami, jednak jestem w takiej durnej sytuacji że mogę to mieć przez kamice i leki, a nie chcę płacić 200 zł teraz za wizytę u psychiatry, jak i tak mam wizytę kontrolną za półtora tygodnia.
  • Odpowiedz