Wpis z mikrobloga

Chyba znalazłem tego słynnego Syna Koleżanki Twojej Starej. Profesor, audytor, doradca, wydawca, rzecznik prasowy, PR-owiec, dziennikarz. W wieku 28 lat założył nieźle prosperującą firmę, mając 36 lat został rektorem prywatnej uczelni. Oprócz tego wydał kilkadziesiąt publikacji naukowych.

#heheszki #nauka #studbaza
WR9100 - Chyba znalazłem tego słynnego Syna Koleżanki Twojej Starej. Profesor, audyto...

źródło: 20230527_111815

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@WR9100: to wcale nie jest casus syn koleżanki twojej starej
Ten kasus odnosi się do sytuacji kiedy twoja stara i rodzice syna kolezanki twojej starej są na podobnym poziomie a mimo to syn koleżanki twojej starej odnosi sukcesy a ty nie
To jest przypadek że mamusia dała synkowi milion zloty na rozkrecenie biznesu a teraz gość mówi wszystkim ze wszystko osiągnął sam
  • Odpowiedz
  • 1
@elektryczny_mariusz nie znam historii jak gość wypracowywał sobie przez lata pozycję zawodową i jakie wsparcie dostawał od starych, po prostu opis z okładki tej książki mi się luźno skojarzył
  • Odpowiedz
  • 0
@Poldek0000 ja mu nie zazdroszczę, bo branże którymi on się zajmuje średnio mnie interesują. Na pewno można gratulować mu motywacji do pisania tych wszystkich publikacji i zdobywania tytułów naukowych, bo co by nie powiedzieć nie każdy ma możliwość zrobienia doktoratu a co dopiero habilitacji. Choć akurat znam kogoś, kto z nim pracuje i ta osoba twierdzi, że mimo sporej wiedzy ma też duże ego
  • Odpowiedz