Wpis z mikrobloga

Powrót karmy do grubego to inna para kaloszy, dobrze, że tak się stało za te 900h i za #!$%@? z domu gorbaczowa, ale niech ktoś mi wytłumaczy sens całego projektu zrobienia z Fasaczity wielkiej gwiazdy? Nie wiem, Sruman z Multiplą chcą się bawić w Jakubowskiego i zarabiać za bycie menago tępej dzidy czy jak? Mogę się mylić, ale przecież z biznesowego punktu widzenia, to nie ma kompletnie sensu. Jedyne co się w tym wszystkim zgadza, to cyferki w zasięgach, aż Lordoza się połasił i dymał ponad 300 km żeby pokazać mordę na strumyku Amadiego i zrobić z siebie klauna na tiktaku XD
#danielmagical
  • 4
@Pyciarzpyciarski1: Tam przeciez nie ma wiekszego pomysłu. Od poczatku truman idzie pod scamowanie jak najwiekszej liczny osob razem z farmazonem. Zwykłe złodziejstwo na gimbusach i tyle. Nikola jest pod zasiegi i to tyle. Cos tam jej kupia, dadza rolexa z turcji i licza, ze sie po czasie od nich odczepi i jakos ogarnie. Przeciez ten truman to teraz konia trzepie, ze moze scamowac ludzi na potege, przez ta przyglupia nikole. Farmazon