Wpis z mikrobloga

Dostałem bana 3 dniowego za mema, który mówi prawdę, że zarówno Ukraina(zabranianie mężczyznom opuszczania kraju i karanie ich za to) jak i Rosja nie szanują wolności człowieka, wykop osiąga nowe dno, już jawnie nie można mieć odmiennego zdania od włodarzy serwisu, bo będzie ban "za trollowanie". To takie pisowskie metody, moc komuś przykleić łatkę trolla i dać bana za dowolną czynność, która wam nie odpowiada.

Gardzę sowieckimi państwami.
Wrzucam mema ponownie drogie ukroświrki.
@a__s @m__b zapraszam do odniesienia się i podjęcia dyskusji, ciekaw jestem czy w ogóle potraficie, w sumie nie odnoszenie się do problemów to chyba dla was i tak dobre wyjście PRowo, bo coś myślę że jakbyście podjęli dyskusje to byście się ośmieszyli, a w tym roku z updatem serwisu to chyba już limit wyczerpaliscie.

#takaprawda #afera #ukraina #rosja #humorobrazkowy #wykop
KondominiumKatoSocjalistyczne - Dostałem bana 3 dniowego za mema, który mówi prawdę, ...

źródło: 85a66d49038e264067c2169607927450927e2c19adf5fb353c4a47308c36e74b,w800__01

Pobierz
  • 11
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Mówimy o tym samym serwisie na którym jeden różowy pasek jak i sporo kont poleciało za darmo na banicję z powodu afery analnej, a więc nie możesz się tutaj spodziewać jakiegokolwiek standardu ze strony m0deracji. Nie zapominaj, że białkov przecież rzucał permami w aferze orlenowskiej za rogale, a za zadanie miał po prostu banować za prawdę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
@KondominiumKatoSocjalistyczne: pomyśl sobie, że przeciętny ukrofil ma bekę z cOdzIennEJ śMieRCi i REspAwNu tuszajewa, do tego spuszcza się do kawałka cycków andromedy xD przy tym twierdzi, że Ukraińcy nie są fizycznie w stanie zrobić czegokolwiek źle, a jak uważasz inaczej, to jesteś ruskim agentem. Do tego trzeba Ukraińcom służyć, oddawać wszystko co mamy, rozbrajać się dla nich. Kolejna rzecz - powielanie EWIDENTNEJ propagandy ukraińskiej, ale takiej przesadnej, rażącej w oczy -
@KondominiumKatoSocjalistyczne a rozumiesz ze równie niedorzeczne jest porównywać prawa kobiet w Iranie i w Polsce? tu i tu można powiedzieć że są ograniczone, a nawet można powiedzieć że są, uwaga, łamane. Po prostu ktoś zamiast tłumaczyć Ci że nie zrównuje się takich rzeczy to dal Ci bana i w sumie słusznie. szkoda że przez te trzy dni się nie zastanowiłeś co złego zrobiłeś.
@Amir7: sprawiedliwość - nie. Odnoszę się dot ego, że op stwierdził, że Rosja ani Ukraina nie szanuje praw człowieka, jakby to były jedyne kraje, które tak robią. A robią niemal wszystkie