Wpis z mikrobloga

@bobsley33: nie wiem z czego to wynika, że czarnoskórzy mężczyźni gustują u nas w torbielach a.k.a tucznikach, które dla Polaka mającego rozum i godność człowieka, są niewidzialne.

Powyższa parka to nie pierwszy taki przykład. Wśród znajomych znam kilka takich związków i jestem szczerze w szoku, że chłopaki parują się z takimi paskudami.
Murzyn + głupia gruba baba?

Stare znałem.

To już zaczyna przypominać Pokemony:
1. Gruba baba i murzyn
2. Gruba baba w ciąży i brak murzyna
3. Otyła baba, brzydkie dziecko typu monte i białas* pracujący 10-12h żeby ich utrzymać

*nawet jak nie jest z nią w związku, to i tak sponsoruje 500+ i inne mieszkania socjalne dymając na hali dla zagranicznej firmy jako monter/magazynier/spawacz
@alteron: nie są z zasady większe. Nie wiem skąd takie przekonanie... Jak baba jest gruba, to siła rzeczy ma szerokie biodra i wielkie piersi (niesłychane przy konkretnej nadwadze). Widziałeś kiedyś murzynki, znasz jakieś, czy opierasz się na wiedzy z filmów Cejrowskiego? Xd

Polki na poziomie wcale tak chętnie nie nawiązują relacji z murzynami, więc pozostają im głupie laski (grube, naiwne, z kompleksami), które tam mają ze dwa neurony i rozumieją, że
Widziałeś kiedyś murzynki,


@kimunyest95: nie musi widzieć, wg danych czarne kobiety są najbardziej otyłe na świecie, później latynoski, białe, arabki i Azjatki
Z facetami odwrotnie, czarni są najmniej otyli a biali niestety najbardziej