Wpis z mikrobloga

Przemysław Wipler, który odszedł z polityki oskarżony przez kolegów o wyprowadzanie pieniędzy z partii Korwina (proces trwa) ze złotą figurką wypożyczoną przez partię Korwina (prezes Mentzen) za publiczne pieniądze od Kancelarii Mentzen na Piwo z Mentzenem. Dzień jak co dzień, dzień po dniu.

#wipler #mentzen #konfederacja #neuropa #4konsewy #polityka
smyl - Przemysław Wipler, który odszedł z polityki oskarżony przez kolegów o wyprowad...

źródło: Screenshot_20230528-130844

Pobierz
  • 13
Koalicja z Pisem to byłby ich koniec. Koniec ruchu okołokorwinowego, koniec narodowców i środowiska Brauna.


@obserwator_nsa: Ale nie koniec Mentzena i jego ludzi. Ba, właściwie to dopiero początek prawdziwego trzepania kasy. Korwina i Brauna nikt nie potrzebuje i nikt nie będzie za nimi płakał. Btw wiesz, że ja sobie tego Wiplera z Mentzen nie wymyśliłem? xD Może on też z PiS niepowiązany?

Końcem tak samo miało być dla nich zbratanie się
@aegispolis: Wiem tyle, że wierzysz w brednie ludzi takich jak ten odszczepieniec Piński. Zero konkretów, tylko rozsiewanie dezinformacji. Tym bardziej, że nikt tego nie konfrontuje, bo sam Jasiu jest tchórzem i trollem zza klawiatury.

Trzepania kasy przez Mentzena i jego ludzi xD? Do spółek skarbu państwa nikt go nie wpuści, a to tam są prawdziwe pieniądze. Z kolei po takim czymś straciłby nieodwracalnie wiarygodność. Do wyborów jeszcze kilka miesięcy, ale ja
I wszyscy wiemy, że ta koalicja istnieje tylko w małych rozumkach neuropków i szeregowych pelikanów.


@obserwator_nsa: A jak powstanie taka koalicja to publicznie przeprosisz wszystkich na Wykopie i przelejesz 5000 PLNów na Lewicę, PO, albo jakąś LGBT-owską organizację?

Jak nie to dlaczego? Przecież taka koalicja nie powstanie. To jak się zakładać o to, że wczoraj był trzeci maja
Wiem tyle, że wierzysz w brednie ludzi takich jak ten odszczepieniec Piński.


@obserwator_nsa: Kogo? xD

Trzepania kasy przez Mentzena i jego ludzi xD? Do spółek skarbu państwa nikt go nie wpuści, a to tam są prawdziwe pieniądze.


@obserwator_nsa: Tam to siedza opodatkowane płotki, które połowę pensji przelewają na partię. Koledzy Mentzena naciągają budżet już teraz, to myślisz, że przestaną?

Z kolei po takim czymś straciłby nieodwracalnie wiarygodność.


@obserwator_nsa: Zapomniałeś