Wpis z mikrobloga

@jankes83 nie wiem, ja wprost szufladkuje ludzi po wygladzie i zyje mi sie lepiej. Nie potrzebuje udawac, ze wyglad nie ma znaczenia, jak probuja tego dokonac zazwyczaj kobiety majace sklonnosci polityczne ku lewej stronie. Jak czesto sie okazuje (na podstawie wlasnych doswiadczen), kobiety te sa pierwsze do oceniania po wygladzie innych, ale oburzaja sie tez pierwsze jak ktos ocenia je lub ocenia niepochlebnie lubiane przez nie osoby.
@albo_wutka_albo_buk: W sensie co z nimi nie tak (może poza pierwszym gościem na lewo od Mentzena)?

Problemem z lewakami nie jest to, że są brzydcy. Problemem jest to, że oni to wszystko robią na własne życzenie, jakieś kobiety ścinające się jak żołnierze, kolorowe włosy, obroże, dziwne kolczyki, ubrania jak z cyrku, kompletnie niepasujące tatuaże.
Nawet nie jest problemem to, że są grubi, tylko zaczęli wymyślać usprawiedliwienia na swoją otyłość, jakieś body
@Reretos ale ja to wszystko wiem.

mój wpis dotyczy tego, że jakaś lewacka p0leczka już spruła się na tt że "uuuuu tak wyglądają kolesie którzy oceniają wygląd lewaczek"

tego Sławek nie przewidział, jakby ustawił dwa pierwsze rzędy chadów to by się okazało że te "poglądy" p0leczek to tylko UGABUGA i modne hasełka póki styków pomiędzy glową a cipskiem nie popali
( ͡º ͜ʖ͡º)