Wpis z mikrobloga

Nic nie działa bardziej na baby, jak inna baba podbijająca do faceta. Wystarczy, że do mnie, kompletnego absolutnego #przegryw bez kasy i z wyglądem 0/100, przykręciła się znajoma i umówiłem się z nią na piwo (głównie celem omówienia spraw służbowych), a już kolejna znajoma zaczęła się interesować po co, na co, dlaczego i już gotowa też spotkać się na mieście.

#logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
@truchuo: zależy jaka kobieta , niektóre są poprostu zakompleksione i całe życie sobie coś musza udowadniac, normalnej kobiecie która nie ma jakiegoś chorego trybu konkurencji z każdym nie powinno to robić różnicy
  • Odpowiedz
@truchuo: to prawda, tak samo jak laska nie zostawi jednego obiektu zainteresowania, dopóki nie znajdzie innego jak małpa, która nie puści się jednej gałęzi, dopóki nie złapie się drugiej
  • Odpowiedz
  • 4
@truchuo
Wiesz to takie same zjawisko kiedy gdy pod budką z lodami nie ma kolejki to nikt nie przychodzi, a jak jest to nagle wszyscy się w niej ustawiają
  • Odpowiedz
@truchuo: @Sadomason @szuleer istnieje tez patalogiczna wersja tego mechanizmu, na zasadzie „skoro mi się podoba to innym tez musi się podobać… innym się podoba pewnie go podrywają… a to łajdak ja mu dam flirtować z innymi dziewczynami” i następuje tak zwana kłótnia z dupy
  • Odpowiedz