Wpis z mikrobloga

@CrazyHorse1849: Szukam klona Dior Homme Cologne bo zapach jest dla mnie boski i różowej też się podoba ale flakon znika w mgnieniu oka i padło na Adolfo Dominguez Agua Fresca Citrus Cedro :) nie wiem czy to dobry wybór ale na tej stronie cena najlepsza :)
@wrobel28: Dużo osób "jedzie" po tym zapachu że jest za prosty że to tylko cytryna itp ale mi się cholernie podoba :D Jak dla mnie idealny zapach na wiosna / lato. Właśnie zamówiłem 230ml :D mam nadzieje że będzie ok :) Dzięki za potwierdzenie decyzji :)
@felixos: mi też siadły te cytrusy, plus są perfumy którymi oblewasz się bez liczenia strzałów, nie projektują zabójczo ale nie są wodą jak Dior, idealne na siłownie, do pracy czy wyjście do biedry, ile zapłaciłeś za 230ml?
Mireczki czy strona mojezapachy.pl jest legit ?


@felixos: a wracając do meritum posta, to na PH tej strony nie ma, więc ja taki pewny co do legitności bym nie był. chociaż z drugiej strony to chyba nie są na tyle popularne perfumy, żeby miały być podrabiane...
wracając do meritum posta, to na PH tej strony nie ma, więc ja taki pewny co do legitności bym nie był


@zelgawis2: nie no , bez przesady, że perfumeria nie jest legitna, bo nie ma jej na pH.