Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ból dupy twórcy serii God of War o to, ze ktoś jest w stanie skomplementować grafikę Zeldy TotK xD

Kiedy te ćwoki zrozumieją, ze w grach nie chodzi o to, żeby mieć więcej poligonów na mordzie głównego bohatera a o to, żeby się chciało w nią grac i do niej wracać, dla gejmpleju i grywalności. Już nie mówiąc o tym, ze od ilości poligonów na włosach nosowych ważniejszy jest tez sam projekt graficzny, który w zeldzie akurat #!$%@? system.

Ta gra to jest totalne złoto, chce się w nią grać i grać, w każda wolna chwile odpalam switcha i ZAWSZE jest coś do zrobienia - jestem w szoku jak na takim szrocie sprzętowym, jakim jest switch powstało coś tak doskonałego. Gra jest dużo lepsza niż BotW i tez lepiej od niej chodzi w kontekście płynności pomimo większej skali działań.

Nowa zelda to gra 10/10 - właśnie opylam Ragnarok na olx i pomimo tego, ze jeszcze GoW nie skończyłem, to nic mnie nie ciągnie do tej liniowej i powtarzalnej młocki. Wracam grać, elo

#ps5 #nintendoswitch
  • 9
@jankuklak: ale napisz, że tym twórcą GoW jest David Jaffe czyli dziad bajdurzący swoje kontrowersyjne opinie dla wyświetleń.
Dziś z tą serią są kojarzone inne i imo lepsze osoby.
Edit: dobra, doczytując do końca to Ty chyba sam nie wiesz o kim piszesz bo Jaffe przygodę z God of War skończył 16 lat temu XDDD więc nie wiem po co ten fragmencik o Ragnaroku
@janushek: wiem o kim pisze, napisałem twórca serii god of war i tyle. Zakładam zreszta ze w swojej tezie jest nieodosobniony wiec chodziło mi o grupę ludzi jaka on reprezentuje.

O Ragnarok napisałem #!$%@?ąc od tego czy Jaffe go robił czy nie - chodzi o typ gier i co jest w nich najważniejsze, po co się gra i co się z nich zapamiętuje
@janushek: No tak, ale przecież jedno wynika z drugiego lol. Zapytałeś po co fragmencik o Ragnarok - akurat ostatnio w niego grałem i serio go sprzedaje bo nie ma dla mnie sensu go ogrywać z powodów o których pisałem wcześniej. Równie dobrze mógłbym podac na koniec inny podobny liniowy i powtarzalny tytuł, ktory akurat bym ogrywał i tak, tez by mi się mniej podobał od Zeldy xD