Wpis z mikrobloga

Jak Ci nie działa Tinder, to popraw sobie zdjęcia, znaczy życie. Poświęć sobie więcej czasu a nie na zakładanie kolejnych fotek i innych badoo. Polecam iść do fryziera, wieść na Zare i kupić wszystkie modne ciuchy z modela, kij z tym że Ci się nie podbają. Oglądasz poradniki jak sobie robić selfi w kawiarniach i innych fajnych miejscach. Jedziesz tam, dobrze się bawisz i strzelasz sobie fotki. Zakładasz IG jak nie masz
czyli było napisać - stan się betabankomatem xd


@Koscieey: no świetnie Ci idzie czytanie ze zrozumieniem XD

Strategia, w rozmowie wejdź na wątek równouprawnienia. A jest duża szansa, że Ci napisze jaka to jest niezależna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ci napisze, że płaci za siebie. I już ją masz.
@N331 no jak napisałeś będą miały na myśli żebyś je zabrał to wiesz xd Tinder to rakowisko, jak na moje to tylko siłka i zdjęcia gołego torso plus chad face i tyle
@Koscieey: jak zapłacisz za nią na pierwszym spotkaniu to pewnie tak. To zależy jaką postawę wobec laski się ma. A takie czasy, że jej nie zdziwi jak weźmiesz sobie jednego kepsa. Ani to, że powiesz że każdy płaci za siebie. Jak się nie podba to out. Lepsze to niż potem przeżywać, że się zapłaciło a ona się nie chcę znów spotkać...

Ostatnio zabrałem ją na dziedziniec Muzeum, gdzie jest fajna ścinka
Kobiety nie mają celu w życiu, błąkają się od jednego do drugiego serialu na Netfix.


@N331: No jak bierzesz jakieś baby z kasy w biedrze, albo z żabki to tak jest. Znajdź kogoś ambitniejszego z normalną pracą, nie za minimalną, taka osoba na pewno ma jakieś hobby
@lukiboss: lekarka może być jako przykład tej ambitnej? A jeśli tak to jej życie kręci się wokół Netfixa i siłowni, a czasem wyjdzie do koleżanek lub z nimi. Jej hobby to czytanie mądrych książek w stylu "Jak przestać się martwić i zacząć żyć". Podróżniczka taka, że Rzym zobaczyła i inne tego typu miejsca gdzie chodzą wszyscy. Fun fact. A jakby się dowiedziała, że chłop ma konto na wkopie to giga red
@N331: Dziwna sprawa. Ja zauważyłem, że jak ktoś dobrze zarabia i nie ma co z pieniędzmi robić to znajduje zazwyczaj jakieś ciekawe hobby i w to pompuje hajs
Dziwna sprawa. Ja zauważyłem, że jak ktoś dobrze zarabia i nie ma co z pieniędzmi robić to znajduje zazwyczaj jakieś ciekawe hobby i w to pompuje hajs


@lukiboss: nie no co ty, ładują cały hajs w ratę kredytu za mieszkanie albo bemke za pół miliona i wiecznie nie mają kasy XD
@N331: lepsza taka niż przykład jaki ja znam. Babka 27 lat, otyła, krótkie włosy no wygląda jak chłop, dodatkowo #!$%@? na kasie w biedrze za minimalną. I tak się składa, że ma straszne ciśnienie na dziecko. Ona jest w stanie na pierwszej randce dać dupy bez gumy jeśli chłop nie ucieknie. Większość osób ją olewa jak zobaczy ją na żywo, nawet mi pokazywała 32 lvl gruby zakolak #!$%@?ł xD Wyobrażacie sobie,