Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #rynekpierwotny #negocjacje

Mireczki, ile dzisiaj uda się wynegocjować na pierwotnym?

Cena wyjściowa 803k, dodatkowo 42k postojowe ze stacją ładowania w hali, 20k naziemne, 10k komórka, 6k boks na jednoslad. Będzie brany pełen pakiet wykończenia pod klucz dodatkowo na odrębnej umowie.

Z plusów negocjacyjnych to duże mieszkanie i słabe pod inwestycję, cena teoretycznie poza zasięgiem singla na BK2%, inwestycja na etapie dziury w ziemi (oddanie późny 2025), duży deweloper, rozbieżność między transakcyjnymi i ofertowymi na pierwotnym w Q123 na poziomie 8% dla mojego miasta.

Z minusów negocjacyjnych - w zasięgu małżeństwa na BK2%, płatności w jakichś #!$%@? transzach zamiast 20/80 czy 30/70, dobra lokalizacja w wojewódzkim, #!$%@? rynek nieruchów w PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak myślicie - ile realnie mogę stargować na pierwotnym?
  • 61
a jakoś bardzo marnie Ci te negocjacje idą


@haha123: chłopie co Ty #!$%@?? Weź sobie pojeździj po dewach i i po wtórnym poskładaj oferty. A jak tego nie robiłeś albo kupujesz najbardziej chodliwe 50m2 to się nie dziw, że nie możesz negocjować. Ja celuje w mieszkanie 80m2 i większe i negocjacje są zawsze. 10% to najmniej co udało mi się ugrać na wtórnym a na pierwotnym 10% to maks co udało