Wpis z mikrobloga

#switch #nintendoswitch #nintendo
Hey jaka gierke dla 5 i 6 latka polecacie na switcha? Ostatnio ogrywali Mario Odyssey i bardzo im sie taka gra podobala.
Teraz maja zajawke na jakies bajki Pokemon i myslalem cos w tym kierunku. Czytac jeszcze nie umieja, wiec poleccie gry w ktorych nie trzeba rozmawiac i wybierac dialogow jak cos.
Graja tylko lokalnie, nie online.
  • 16
@damienbudzik: jest tam jakis tryb 'kids' jak w mario odyssey ze jest jakas strzalka ktora Cie prowadzi? Jak ogladam gameplay to strasznie duzo gadania z npc jest w tej grze i nie widze zadnej konkretnej misji zdefniowanej
@los_amigos no pokemony to tak średnio.. może "Ben 10 wyprawa po moc"?
nie wiem tylko jak na NS to chodzi bo z siostrzeńcem grałem na PC, ale to dość prosta gra - na niej w sumie młody uczył się poruszania w grach w 3d.. nawet po skończeniu biegaliśmy po świecie.
@los_amigos mój 5 latek skończył Cuphead z dodatkiem i bardzo mu się podobało,ogólnie bierz wszystkie gry z Mario poza New Super Mario Bros U Deluxe (ta jest trochę trudna,bardziej dla mnie i mnie frustrowala)
Yoshi mam i nudziła go ta gra,graliśmy tylko żeby przejść.
Przy Luigi Mansion świetna zabawa.
Są jeszcze gry z serii Lego
@los_amigos: Pokemon Let's Go jest targetowane właśnie w dzieci, może i dialogów tam jest, ale z reguły wystarczy iść przed siebie, a jak gdzieś trzeba wrócić to często gęsto jest automatyczny teleport. Jedyne gdzie czytanie pomoże to opisy ataków, ale te też można metodą prób i błędów poznać. Dodatkowo jest szansa że podłapią trochę angielskiego z racji, że w dialogach język jest dość prosty i sporo rzeczy mogą wyłapać z kontekstu.