Wpis z mikrobloga

@Jack0wy: Do mnie też przyszło, przeprowadzili weryfikację i uznali że wszystko ok, mimo że na koncie są użytkownicy w 3 krajach i pod 5 różnymi adresami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się #!$%@?ą o cokolwiek to anuluje bez wahania.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PfefferWerfer ciekawe, o weryfikacji nic nie wiem, moja gospodarz w każdym razie rezygnuje więc siłą rzeczy ja też. Spoko, mam trzy inne opcje, zawsze coś się znajdzie.
  • Odpowiedz
@Jack0wy: Najgorsze, że wysypie mi to cały ekosystem dzielenia się kontami. Z kimś dzielę to, z kimś tamto i tak mam dostęp do wszystkiego płacąc łącznie jakieś grosze. Jak Netflix pójdzie się walić, to posypie cała układanka kto-co-komu-za ile xD
Iudex - @Jack0wy: Najgorsze, że wysypie mi to cały ekosystem dzielenia się kontami. Z...

źródło: giphy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jack0wy spokojnie, wystarczy że jak masz główne gospodarstwo domowe to do twojej sieci raz na miesiąc zaloguje się telefon z netflixem, a potem ten sam telefon będzie w innej lokalizacji.
więc wystarczą odwiedziny raz w miesiącu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@szuineg niestety i tak niewykonalne. nawet nie wiem z jakiej części Polski jest moja głowa rodziny ( ͡º ͜ʖ͡º)
chrzanić, niech im trochę kont odpłynie na jakiś czas.
  • Odpowiedz