Wpis z mikrobloga

akurat głąby to stanowią większość elektoratu pisu


@skdmaskoilopll: akurat wykształcenie nie jest żadnym wyznacznikiem nie bycia głąbem. Zobacz na to jakie kierunki ludzie studiują, jaki jest poziom edukacji, a poza tym na wielu kierunkach można po prostu zakuwać na pamięć.

O takich właśnie ludziach pisałem lubisz łechtać swoje ego, że jesteś częścią jakieś lepszej grupy bo nie głosujesz na zły PiS. To na kogo nie głosujesz niewiele w kwestii inteligencji determinuje.
Mają największy udział ludzi o podstawowym wykształceniu.


@Loloman: tak jak pisałem wyżej wykształcenie nie determinuje inteligencji. Cała masą osób to po prostu oczytane głąby nie zdolne do wyciągania logicznych wniosków, a to właśnie logiczne myślenie jest przejawem inteligencji, a nie ilość wyuczonych regułek. Dlaczego też często tzw. samouki są dobre w tym co robią.
@OlFunkyBastard: też w sumie nie wiem czemu ludzie myślą ze głosując w grupie inteligentnych ludzi sami są inteligentni.
Mając partię lekarzy na którą głosowaliby sami lekarze przepychający ustawy korzystne dla lekarzy (jak ograniczanie miejsc na kierunkach studiów) dana osoba głosowałaby zgodnie z mądrymi - przeciwko swoim interesom. Pomijam fakt że praktycznie na każdą z partii w sejmie głosowała osoba upośledzona czy też bliska upośledzenia, z racji ilości wyborców.

Zresztą nawet w