Wpis z mikrobloga

@OlFunkyBastard @skomplikowany_system_luster mimo wszytko na Pi głównie głosują głupki. Jest to zwyczajnie potwierdzone w statystykach i żadna inna partia tak nie ma. Mają największy udział ludzi o podstawowym wykształceniu. Ci z wyżsym to pewnie i tak należą do partii lub mają jakieś profity z władzy pis (przekręty itd)
  • Odpowiedz
@asmodeus666: hehe w sumie na którą partie teraz głosować? Lewica komuchy, konfederacja kato-faszysci, PO populiści którzy zaczęli ścigać się z PiSem a obietnicach na socjale, Hołownia populista którego partia się rozpadnie a sam może skończyć jak Kukiz, PSL bierze z każdej z pozostałych partii po trochu, o PiS nie wspominam bo każdy wie xD
  • Odpowiedz
@skdmaskoilopll: z pewnością wiejski elektorat potrzebuje studiować gówno kierunki niż uczyć się jak uprawiać ziemie, czy hodować zwierzęta. Lepiej studiować europeistykę a potem narzekać, że w tym kraju nie ma pracy, dla ludzi z moim wykształceniem
  • Odpowiedz
akurat głąby to stanowią większość elektoratu pisu


@skdmaskoilopll: akurat wykształcenie nie jest żadnym wyznacznikiem nie bycia głąbem. Zobacz na to jakie kierunki ludzie studiują, jaki jest poziom edukacji, a poza tym na wielu kierunkach można po prostu zakuwać na pamięć.

O takich właśnie ludziach pisałem lubisz łechtać swoje ego, że jesteś częścią jakieś lepszej grupy bo nie głosujesz na zły PiS. To na kogo nie głosujesz niewiele w kwestii inteligencji
  • Odpowiedz
giga mózgu


@Marvel7: wcale nie uważam się za giga mózg. Natomiast samo to, że tak napisałeś nie najlepiej świadczy o twoim mózgu dążącym nieustannie do ekstremów.

P0lske uratować


@Marvel7: ci którzy jeszcze nie byli u władzy, jeśli i oni zawiodą nie ma już nadziei.
  • Odpowiedz
Mają największy udział ludzi o podstawowym wykształceniu.


@Loloman: tak jak pisałem wyżej wykształcenie nie determinuje inteligencji. Cała masą osób to po prostu oczytane głąby nie zdolne do wyciągania logicznych wniosków, a to właśnie logiczne myślenie jest przejawem inteligencji, a nie ilość wyuczonych regułek. Dlaczego też często tzw. samouki są dobre w tym co robią.
  • Odpowiedz
jesteś kretynem


@Marvel7: być może masz rację. Nie uważam się za wszechwiedzącego, ja jednak w przeciwieństwie do ciebie używam argumentów. Śmiem więc twierdzić z dużą dozą prawdopodobieństwa, że jeśli ktoś z nas dwóch jest kretynem to nie jestem nim ja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: też w sumie nie wiem czemu ludzie myślą ze głosując w grupie inteligentnych ludzi sami są inteligentni.
Mając partię lekarzy na którą głosowaliby sami lekarze przepychający ustawy korzystne dla lekarzy (jak ograniczanie miejsc na kierunkach studiów) dana osoba głosowałaby zgodnie z mądrymi - przeciwko swoim interesom. Pomijam fakt że praktycznie na każdą z partii w sejmie głosowała osoba upośledzona czy też bliska upośledzenia, z racji ilości wyborców.

Zresztą nawet
  • Odpowiedz