Wpis z mikrobloga

Siema mirki. Mam ziomeczka w #pracbaza ostry zajawkowicz. W #!$%@? sie jara sztuką i robi to w kazdej wolnej chwili, ktorej wiadomo ze nie ma za wiele bo #januszex itd. Gadalem z nim troche i opowiadał mi ze jak ma wolne to chodzi sobie na mineraly jakieś krysztaly górskie itd a dodatkowo kupił sobie szlifierki i przerabia te kamulce na biżuterię. Ostatnio wyslal mi link do swojego sklepu internetowego gdzie ten staf sprzedaje i spoko to wyglada imo. Robi to typowo hobbistycznie ale wiadomo chcialby na tym zarobic, a przynajmniej wyjść na zero. Na tej stronce nie ma jakoegos duzego ruchu, ot sprzeda 1 moze 2 naszyjniki jak ma dobry miesiąc. Specjalnie zalozylem tu konto zeby go troche rozpromowac bo w #!$%@? goscia szanuję. Wiadomo nie liczę na jakos wykopefekt czy coś ale jak mu dojdzie 2-3 klientów wiecej to mu sie przynajmniej na tarcze szlifierskie zwróci i za benzynę bo jeździ po sudetach w poszukiwaniu minerałów a paliwo drogie (dzieki pan pis xd) to jak macie czas to obczajcie moze akurat bedzie prezent na dzień matki
#mineraly
#diy
#hobby

Jak tagi złe dalem to mi napiszcie bo znam ten portal przez Wałęsę i memy xd
Tutaj link do tych naszyjnikow
https://www.etsy.com/pl/shop/JedrekTworzy
Humanspider69 - Siema mirki. Mam ziomeczka w #pracbaza ostry zajawkowicz. W #!$%@? si...

źródło: il_794xN.4808381072_kois

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@wacek_1984: powiem tak ziomek nie wie ze ten post założyłem, ale jak bedziemy razem na zmianie to mu przewine. To jak zalozy tu konto to moze rozdajo zrobi. Na stronie faktycznie malutko, ale w pracy pokazywal co tam zrobil i mial chyba z 30 kolczyków i wisiorkow wiec chyba wszystkiego nie wrzucil na sklep. (Moze jakość gorsza czy coś ja sie nie znam)
  • Odpowiedz