Wpis z mikrobloga

37 lat, rozwódka, bez dzieci, z kotem . Bijcie się o nią!

" Dzień dobry, zanim napiszesz do mnie przeczytaj proszę cały opis.
Wierzę,ze jest na świecie ktoś z kim mogę nawiązać piękną dłuższą relację,że razem możemy zrobić coś dobrego dla świata,(nie wykluczam wolontariatu gdzieś daleko,może właśnie z Tobą?;) Jestem wrażliwą filigranową brunetką,uwielbiam czytać książki,obejrzeć dobry film,do teatru czasem wyjść,do restauracji,czy muzeum,lubię poznawać nowe miejsca,smaki,kulturę,podróżować.Nie interesują mnie przelotne,szybkie znajomosci,właśnie zakończył się mój długoletni związek. Nie zadawaj proszę miliona pytań,z natury jestem nieufna,będę chciała,sama Ci opowiem. Idealny partner, towarzysz życia?Osoba z klasą,dojrzała,bez nałogów,dbająca o siebie,lubiąca czytać,rozwijać się, gotować,która potrafi sprzątać i dba o porządek,która sama potrafi się ogarnąć ;) ja nie matkuję,a jestem partnerką;) Mężczyzna,który lubi aktywnie spędzać czas(rower,rolki,spacery)lubiący zwierzęta,szczególnie koty;)Najlepiej bez dzieci,nie dlatego,że nie lubię..swoich nie mam,nie jest to mój wybór...Obecnie mieszkam w Warszawie ale nie wykluczam zmiany miejsca zamieszkania.Mam możliwość zawarcia małżeństwa kościelnego. "

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #rankdujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach