Wpis z mikrobloga

Hej, wracam dzisiaj do Was, z tematem, która sądząc po ilości + przypadł wam do gustu. Udało mi się wygospodarować trochę czasu i wykonać element, który też jest dość charakterystyczny dla tego przystanku, czyli wiatę przystankową. Nic wielkiego, ale chciałem się zbliżyć do tego, jak wyglądały kiedyś. Druga rzecz to wideo prezentujące projekt w kilku krótkich ujęciach więc zapraszam do wideo.

LINK DO WIDEO

#nowysacz #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #tworczoscwlasna #design #pkp #kolej
scamp - Hej, wracam dzisiaj do Was, z tematem, która sądząc po ilości + przypadł wam ...

źródło: wiata_lomnica

Pobierz
scamp - Hej, wracam dzisiaj do Was, z tematem, która sądząc po ilości + przypadł wam ...
  • 3
  • Odpowiedz
@scamp: Jeśli video miało pokazać projekt, to przy takich kadrach i takim ruchu kamery zobaczyłem dosłownie... nic. Model fajny, oświetlenie poprawne i trochę szkoda nie pokazać tego w sposób hmm "normalny".
  • Odpowiedz
@scamp: panie, jakbym tam siedział. Ale racja, kolega wyżej słusznie zauważył, że nic z nagrania nie widać. Te naloty kamery jak klipy z 2000 roku z gier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Surgeon: To tylko zajawka która powstała przy eksperymentowaniu z renderowanie. Na finalna prezentacje, przyjdzie pora jak juz skoncze całość
  • Odpowiedz