Wpis z mikrobloga

Remedy już przy next genowym update Control do XSX i PS5 pokazało jakie z nich pazery, bo
update był darmowy tylko dla osób, które kupiły wersję Ultimate.
Niby z pozoru nic tak strasznego, bo wiele osób kupuje wydania Ultimate na premierę, żeby mieć wszystkie przyszłe dodatki i jakieś 'bonusy'.
Problem w tym, że wersja Ultimate została wydana dopiero rok po premierze Control, więc de facto trzeba było kupić grę drugi raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet jeśli wcześniej osobno kupiłeś sobie wszystkie dodatki i dysponujesz całą zawartością jaka jest w Ultimate to dalej next gen update nie był dla Ciebie za free, bo Twoja gra nie była mimo wszystko w dumnej wersji 'Ultimate' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co więcej, na premierę była wersja Digital Deluxe Edition, która niczym nie różni się od wersji Ultimate, ale jej też nie obejmuje darmowy update bo jest inaczej nazwana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie było też możliwości dokupienia update za jakieś symboliczne $10.

Teraz już obrali pełny kurs na dymanko graczy na jakie musimy się przygotować w przyszłości.

#xbox #ps5 #gry
Beeercik - Remedy już przy next genowym update Control do XSX i PS5 pokazało jakie z ...

źródło: temp_file.png1029002678047303325

Pobierz
  • 6
@Beeercik: Ja kupuje na premierę tylko pewniaki od twórców których lubię i którzy w mojej ocenie na to zasłużyli (np. arrowhead, rebelion, fares, r*). Za pozostałe gry wolę dać 100 zł rok po premierze albo pobrać z plusa już załatane z dodatkami a nie prawie 300 za zbugowane gówno day one ¯\(ツ)/¯

Zanim nadrobię co mam zaległe to ten Alan Wake będzie w psplus i nikt o nim nie będzie już
@Beeercik: To co powiesz o Playstation, ktore udostepnilo platny update dopiero po 2,5 roku od premiery remastera i to niezaleznie jaka wczesniej miales edycje xD Co wiecej, to z tego co patrze to wczesniej by dorwac remaster trzeba bylo kupic Marvel's Spider-Man: Miles Morales – Edycja Ultimate za 340zl, w najwiekszej promocji w polskim storze za 210,16zł. To tam Control Ultimate chociaz byl mocno przeceniany, obecnie do kupienia za 43zl a
Jedrek313 - @Beeercik: To co powiesz o Playstation, ktore udostepnilo platny update d...

źródło: 3467be43330d3a200096ba7b79188da466c81889-scaled

Pobierz