Wpis z mikrobloga

@tomsiup: chyba jakieś kpiny XD Karaś dokonuje rzeczy dla znacznej większości ludzi na świecie wręcz niemożliwych i to nawet w 1/10, a jakiś chłop uważa, że robi to bo chce zaistnieć xD W odróżnieniu od tego fizjologa, który uważa się też chyba za psychologa, Karaś zaistniał czymś co robi wrażenie, nie obciągnął #!$%@? jak Linkiewicz, za to ten chłop zaistniał tylko z tego, że to powiedział o Karasiu xd Taka
  • Odpowiedz
@tomsiup: niedowartościowany sportowiec, który z braku laku zaszył się na uczelni bo mu w innych dyscyplinach nie wyszło?
Strzelam.
Ale w sumie racja. Pierwszy maratończyk jak #!$%@?ł do Aten to też liczył na wieczną sławę bo mu w bitwie nie poszło ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Karaś zaistniał czymś co robi wrażenie


@ChadChampion: Głównie to zaistniał dobrym marketingiem, bo o innych nie jest tak głośno np o Kosterze który pobił jego rekord w 5x IM.
Tak samo w poprzednim 10xIM gdzie narzucił bardzo wysokie tempo to też było marketingowo super, bo wszędzie mówili jaka ma przewagę i jak deklasuje, a to że nie ukończył to już było drugorzędne. O Kosterze który 10x ukończył i x km
  • Odpowiedz
Karaś zaistniał czymś co robi wrażenie


@ChadChampion: wrażenie to będzie robić za X lat jak #!$%@? organizm da o sobie znać xD za każdym razem jak robi te x2137 iron many to dostaje kontuzji, a nawet kilku xD chłop ma jakieś zapalenie mięśnia jakiegoś tam i dalej biegnie. To jest promowanie patologicznych wartości. Niszczenie swojego ciała w pogoni za fejmem i wynikami
  • Odpowiedz
@ChadChampion to teraz powiedz ile Karaś miał kontuzji podczas tych zawodów xD trzep sobie mój profil ile chcesz, ale "zawody" polegające na absurdalnym żyłowaniu swojego ciała, to też patola
  • Odpowiedz
@ChadChampion: nawet nie dyskutuj z tym przegrywem bachor na utrzymaniu matki bez znajomych cale dnie siedzi na wykopie gra w gierki i oglada patostreamy XDDD

Ps on 7 lat oglada menela magicala XD
  • Odpowiedz
@ChadChampion: no lubię patole, dlatego dalej z tobą gadam. Nie masz argumentów, więc się zesrałeś i walisz ad personam xD
Prawda jest taka, że to co zrobił Karaś można porównywać z pracoholizmem. Idź sobie dalej pałuj wiplera do typa, co sobie rozwala organizm, żeby wykręcić nic nie znaczące cyferki xD
  • Odpowiedz
@marv0oo: chłop pisze mi, że używam argumentów ad personam i zapomniał, że zdanie wczesniej sam nazwał mnie patolą, mimo, że nic nie zrobiłem xd Przewartościuj swoje życie, jeśli uważasz, że to co robi Karaś to "patologia" to chyba lepsza taka niż ten twój danielek, którego życie śledzisz bardziej niż swoje od 7 lat. Robert jeśli już komuś szkodzi to tylko sobie, a magical jest szkodliwy dla społeczeństwa, sąsiadów, bliskich. Rozumiem,
  • Odpowiedz
i zapomniał, że zdanie wczesniej sam nazwał mnie patolą,


@ChadChampion: ta sama wypowiedź xD zniżyłeś poziom dyskusji, to się dostosowałem ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

że to co robi Karaś to "patologia" to chyba lepsza taka niż
  • Odpowiedz