Wpis z mikrobloga

@warszawiak39 jak to wygląda że zwierzętami żyjącymi w lesie. Sorry za durne pytanie, ale nie wiem czy chodząc po lesie nocą nie natknę się na jakieś zwierzęta w sensie lisy, dziki i co wtedy?
a nie ma jakiegoś stanu pośredniego miedzy oglądaniem serialu w domu a spaniem w lesie


@piechock12: Jest cała masa. Trekking, bushcraft i survival to są zupełnie różne rodzaje aktywności. Jak się wybierzesz na weekend w góry i przejdziesz od schroniska do schroniska to masz trekking, jak się przekimasz w lesie w hamaku dwa kilometry od domu to masz bushcraft, a do survivalu ciągle jak stąd do nieba.
@Tfuj_ex: Dzikie zwierzęta unikają ludzi, więc spotkać możesz, ale w 99,9% nic ci nie grozi. Właściwie jedyna sytuacja, w której może cię coś zaatakować to obrona, czyli niespodziewanie wyjdziesz np. na rodzinę dzików i wtedy locha może zaatakować by chronić młode. Szansa na takie spotkanie jest bardzo, bardzo mała. Chodzę po górach/lasach od lat i nigdy nie spotkała mnie żadna niebezpieczna sytuacja z udziałem zwierząt (pomijając kleszcze i komary( ͡°
@piechock12: Ja pamiętam jak rok temu, zacząłem swoją przygodę w taki sposób, że zamówiłem hamak, spiwór spakowałem się na leśną działkę do kolegi (i tak wylądowaliśmy u sąsiada bo miał ładniejszy las). Auto miałem 100 metrów... zrobiliśmy ognisko, hamaczki rozwiesiliśmy, przekonałem się że jednak podpinka to jest konieczność :D I co wyjazd jest coraz lepiej :D Sprawniej lepiej, najlepiej na głęboką wodę i jazda :D