Wpis z mikrobloga

Nikola? Halo? Dawaj będziemy udawać, że jestem taki toksyczny, wiesz, że masz faceta i twój facet jest taki toksyczny ogółem. Będę wrzucał jakieś posty, że niby wiesz jestem w chooj zazdrosny i w ogóle. Będę sprawdzał co robisz co chwila z mamą, rozumiesz. No pewnie, że na żarty! Wykopki zobaczą to się nakręcą. A to będzie żart tak naprawdę. Mama choć! Nikola się zgodziła. Włączam jej kanały i będziemy obserwować. Dla żartów mama! Znowu sam mam wszystko robić? Nie pomagasz wcale! Choć tu z tej kuchni, będziemy stalkować Nikolę! Wykopki to łykną! Pa, tutaj jakiś Sebastian pisza z nimi, no ładnie. A patrz na tę, czarna królowa, ale ona ma... wrrrrr, ale bym ją tak wziął i... ach... Tu znowu patrz, jakiś kolega. No ładnie, ładnie. Dawaj przejrzymy dla żartów ich kanały, mama. Patrz tego, jaki ty, cwaniak. Ale umięśniony, prawie jak ja kiedyś. A jaki samochód, ty pa, jaki gość. Dawaj jeszcze przejrzymy tych dwóch.

Mama nie śpij, no weź się zaangażuj raz. Nikola jest w klubie teraz, zamówiła czwartego drinka. Nie psuj żartów, dopiero co łyknęłi, że to wszystko na serio. No i co, że jest 3 w nocy? Nie znasz się na żartach mama!
#danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: 6jumnyk43-743x416