Wpis z mikrobloga

Kurdebele utknąłem na 407ilvl. Z m+ już dawno nic nie dostałem, w vaulcie było jakieś randomowe gówno.
Dobiłem klucz do +17 i teraz pytanie: powinienem spamować klucze innych ludzi, aż dostanę jakieś itemy? Czy pchać ciągle swój klucz?
#worldofwarcraft
  • 8
@Red_Ducc: spamuj klucze 11-15 i pytaj ludzi czy potrzebują jak coś im spadnie. Masz timewalki za które dostajesz 415 który możesz ulepszyć do 437, z lfr możesz ulepszyć itemy do 424. Powinienieś mieć 2 sparki na 2 itemy 437 jak nie masz crestów za +16. Potem spamuj +17 na hero itemy, które możesz do 441 ulepszyć. Ten patch to taki speedrun z ilvlem, 2 tygodnie a ludzie już biegają z 440+
  • 0
@Aiito: mam tylko jednego sparka, ale on chyba pozwala na ulepszenie do 421ilvl? A jak zdobędę parę itemow z kluczy 11-15, mam je ulepszać na 8/8? Czy dobić np do 420ilvl i robić +16<?
@Red_Ducc: możesz zrobić enchanted wyrm cresta i wtedy wycraftować 437. Imo nie warto na 8/8. Chyba do 424 nie woła o żadnego wyrm cresta. Musisz podbić trochę żeby cię brali na +17 i te hero grindować. Jak ulepszysz 5/5 i potem ci poleci inny item na tym samym slocie to możesz go ulepszyć za same flightstony bez crestów. Możesz też AH sprawdzić, widziałem tam jakieś boe itemy 415-428 za 15-30k.
@Red_Ducc: Z 407 na normala Cie raczej wezmą wiec to też możesz spróbować. Ale tak jak kolega wyżej napisał spamuj 11tki, łatwe klucze, a leci tyle samo cresta i te same itemy (oczywiscie na nizszym ilvl ale do upgrade'u) co na 15. Szybko tak mozna dobić do 420 na spokojnie.
  • 0
@Aiito: zaraz zaraz, czyli mogę wziąć np buty, których stary średnio mi odpowiadają, ulepszyć je na 5/5 i potem jak dostanę właściwe, to ulepszam je tylko za flightstone?
  • 0
@zuzak_lak: jestem świeżym tankiem i z raidami nie mam zbyt dużo wspólnego (zazwyczaj tylko pvp), więc trochę się cykam pójść na normala. Byłem ostatnio na pierwszym skrzydle Aberrus lfr i całkiem dobrze poszło, ale reszty bossów jeszcze nie przeżyłem.
zaraz zaraz, czyli mogę wziąć np buty, których stary średnio mi odpowiadają, ulepszyć je na 5/5 i potem jak dostanę właściwe, to ulepszam je tylko za flightstone?


@Red_Ducc: tak to działa. Też jak masz item 2/5 którego nie ulepszyłeś a chcesz ulepszyć item 1/5 na tym samym slocie to weźmie 1 cresta mniej.