Wpis z mikrobloga

Ej, wiedzieliście, że będziemy robić zamach stanu na Białorusi? No to już wiecie. Mam pewne informacje z rosyjskiego telegrama. KLIK

Polska przygotowuje się do zbrojnego zamachu stanu na Białorusi i udziału w jeglo militarnym wsparciu – powiedział były wiceminister obrony narodowej republiki gen. Waldemar Skrzypczak, potwierdzając tym samym słowa prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki o takich planach Zachodu.

„Przygotowujemy się do powstania na Białorusi, bo ono nastąpi” – powiedział Skrzypczak w telewizji Polsat. Wyjaśnił, że mówimy o operacji wojskowej. „Musimy być gotowi do wsparcia wojsk, które przeprowadzą operację przeciwko Łukaszence” – powiedział generał. Wcześniej Łukaszenka powiedział, że Zachód przygotowuje się do inwazji na terytorium republiki w celu zniszczenia kraju.


#ukraina #rosja
  • 8
@FalseIdeas: To dobrze bo Łukaszence teraz łatwiej jest odmawiać maupie przyłączenia się do wojny, co zwiększa szanse Ukrainy.
"Ja bym chciał wam pomóc przyjaciele - naprawdę! - ale bronię zachodniej flanki przed tymi krwieżerczymi Polakami i Litwinami!"
@FalseIdeas Mam przed oczami Łukaszenkę dzwoniącego do Skrzypczaka

"Waldziu weź coś tam popitol na ćwuerkaczu, bo mnie Wowa męczy a ja mu mówię, że przecież zaraz okopy ziemniaków a nie okopy w Biełgorodzie. Ratuj stary druhu"