Wpis z mikrobloga

#rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #czolgi #korea #hyundai

K2PL będzie posiadał w pełni koreański zespół napędowy, poprawione opancerzenie, aktywny system obrony, zdalnie sterowany moduł uzbrojenia oraz zostanie stopniowo spolonizowany.

Hyundai Rotem chce współpracować także w innych dziedzinach niż militarne, jak nowoczesne koleje, źródła energii, robotyka itp.

Dostawy 180 czołgów K2 Gap Filler potrwają do 2025. Od 2026 rozpocznie się ich modernizacja do standardu K2PL.
ArtBrut - #rosja #wojna #ukraina #wojsko #polska #czolgi #korea #hyundai 

K2PL będzi...

źródło: temp_file.png4558896306507923623

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@ArtBrut: czyli ten czołg będzie dużo lepszy niż jest. Dokładnie tak jak zapowiadali. A pamiętacie jakie było wycie jak ogłaszano, ze zamiast leopardow z którymi nic nie możemy sami zrobić, a czas oczekiwania na części wynosi 36 miesięcy, wybieramy koreański czołg?
Tak samo było wcześniej z Krabem, piorunem i Grotem. Konkurencja panowie karmi nieprzychylną nam prasę.
  • Odpowiedz
@muchabzz: czasem byłem wręcz zmuszony do oglądania koreańskich seriali i muszę powiedzieć, że przykładowo My Name albo All Of Us Are Dead są świetne, ale w większości przypadków mam tak jakbym oglądał anime, ale na żywo i to mnie jakoś zniechęca
  • Odpowiedz