Wpis z mikrobloga

#apple #ipad #tablety #tablet
Czy miał ktoś z was refuba iPada ze strony Apple? Jak tak to czy warto? Nic nie jest napisane o ekranie i cykam się że z tym może coś być nie tak. Z drugiej strony można w ciągu 14 dni zwrócić.

PS.
Tak jestem chytry i chcę zaoszczędzić, bo nie potrzebuję nówki, będzie służyć do przeglądania mediów na kanapie / łóżku / w podróży - ewentualnie do robienia notatek.
trylylyly - #apple #ipad #tablety #tablet
Czy miał ktoś z was refuba iPada ze strony ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-23 214925

Pobierz
  • 21
@trylylyly: miałem kilka refurbished i wizualnie zawsze NOWE. Serio. Totalnie się nie zastanawiaj. Inny producent, a już na pewno niemal każdy polski sklep z elektroniką puściłby tego typu sprzęt jako nowy albo ze zwrotu. Tu Apple z rigiczem.
  • 0
@Eshirael: @Insiders A myślicie, że lepiej wziąć cellular (GSM)? Czy lepiej się pobawić w jakiś przenośny router jak wiem, że będę potrzebować neta? Mam też iphona i slyszałem że można udostępniać internet bez robienia hotspota, bo mi tu bardziej o baterie w telefonie chodzi
@trylylyly: No i żebyś miał świadomość jakkolwiek super tabletu nie kupisz wszystkie appki w których się pisze wygodniej jest na telefonie. Na tablecie pisze się koszmarnie. Czyli jak chcesz coś przeglądać i czasem zmienić stronę - Ok, tablet. Ale jak na wypoku coś piszesz, odpisujesz na wiadomości ja jakiejkolwiek platformie tablet będzie leżał.
Raczej sobie dokupię klawiaturkę z podstawką i touchpadem :P


@trylylyly: IMO jak będziesz w 90% przeglądał neta to lepiej cieńsze etui + osobno np Magic Keyboard. Ta klawiatura jest cienka jak papier. Polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 0
@L3gion: Magic Keyboard za drogo :P wiesz, nie po to kupuję odnowiony tablet zamiast nowego, by wydać 1900 zł na klawiaturę ^^ kupię sobie jakiś zamiennik do 250 zł, pełno tego na internecie. Korzystałem osobiście z takiego do ipada Pro i na moje potrzeby w zupełności wystarczy.