Wpis z mikrobloga

@mvmxks: ja to tam mam beke bo sam za malolata skinowalem mimo ze pogladow jakis skrajnych nie mialem ale zabawne jest to zr ludzie ktorzy jeszcze 2 lata temu przejawy nacjonalizmu uznawali za faszyzm i literlanie nazizm XD teraz robia fikolki zeby uznawac nazioli za zwyklych patriotów jakis wielu :)
Pobierz Ivan_Sekal - @mvmxks: ja to tam mam beke bo sam za malolata skinowalem mimo ze poglad...
źródło: FwzzhJcWIAAmgtQ
ale zabawne jest to zr ludzie ktorzy jeszcze 2 lata temu przejawy nacjonalizmu uznawali za faszyzm i literlanie nazizm XD teraz robia fikolki zeby uznawac nazioli za zwyklych patriotów jakis wielu :)


@Ivan_Sekal: No ale zmieniło to się tylko w stosunku to Ukraińców oraz tych "dobrych" Białorusinów oraz Rosjan, walczących przeciw Rosji i to wszystko wiąże się z totalnymi fikołkami, bo ludzie nie mogą uwierzyć w to że to neonaziole, faszyści,
i beda w mediach musieli zaczynac odwrotną propagande XD

@Ivan_Sekal: Na braci Ukraińców? Nigdy. Ale za to po wojnie na pewno jak grzyby po deszczu wyrosną w Polsce nowe gangi i mafie. No bo masa mężczyzn z PTSD która tutaj zjedzie do swoich rodzin, jakieś sieroty po tych wszystkich legionach międzynarodowych w których to wszelkie towarzystwo jest od islamistów u czeczenów po jakichś neonazioli białoruskich i rosyjskich, no bo przecież nie
@Teutonic_Reich ale wiesz tego nie musisz pisac kazdy to wie kto ma mozg ze bedzie #!$%@? przez ukrow, ale cos czuje ze bardzo utrudnia im wyjazd z kraju bo za malo maja ludzi ja ukrainie, moze byc ciekawie napewno, ja w razie co mam safarii express .72 ktory byl uzywany do polowan na slonie, mozna miec bez zezwolenia i polecam chociaz teraz bym wzial chyba saguaro sharps bo jest na naboje a
@Ivan_Sekal: Ta, każdy ma niby swój mózg, ale na tym tagu każdy łyka jak pelikan wszystko co się da i wierzą że Ukraina zaraz wejdzie do NATO i UE.

ale cos czuje ze bardzo utrudnia im wyjazd z kraju bo za malo maja ludzi ja ukrainie

Tych którzy się tam przydadzą to sobie zostawią i będą próbowali zatrzymać oraz przy tym spróbować sprowadzić jak największą liczbę uchodźców ukraińskich z powrotem, bo