Wpis z mikrobloga

Siema ziomeczki ,
słuchajcie w dużej polskiej spółce pracuje teraz na stanowisku pomocy technicznej drugiej linii .
Jestem czlowiekiem ponadprzeciętnie inteligentnym i mysle ze ta praca to ponizej mnie i chcialbym poprawic swoja sytuacje finansowa .
Mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci zostane programista front-end .
Uczestnicze w szkole YouCode i narazie idzie ok ale czasami mi sie odechiewa tego robic i chcialbym juz pracowac . Jak narazie nauczyclem sie technologii:

HTML , BEM, CSS
Flex , Grid, OpenGraph, Styled Components
Javascript, React , Custom React Hooks
Przerabiam wlasnie Redux
Troche ES6+

Czy cos jeszcze potrzebuje zeby zostac programista ? Chcialbym jak najszybciej zaczac prace jako junior programista front-end .

#programista15k #programista25k #zapytajwykop
  • 25
@a5f5c1: masz papier z potwierdzonym wynikiem IQ nawet jak się nie dostaniesz, a z tego co kojarzę ze znajomych to nikt z wynikiem mniejszym niż 120 nie wyszedł. Trochę generalizuję dla wygody, ale dążę do tego, że ludzie poniżej pewnego poziomu inteligencji nawet się nie interesują takimi rzeczami.
@Filipinka1995FromCanada: #!$%@?ąc od głównego wątku, ale faktycznie te stawianie spacji na końcu zdania przed kropką lub znakiem ? to bardzo zła praktyka. Nawet przy samym programowaniu może to powodować problemy, więc dobra rada przestań. Wracając do wątku, jeżeli masz taki stack który wypisałeś dobrze opanowany (i umiesz gita oraz testować) to pochodź na rekrutacje, zapewne przy nich ci jeszcze wyjdzie przy czym możesz się poprawić.
@Filipinka1995FromCanada: sam fakt ze wrzucasz Flexa czy Grida obok CSS swiadczy ze niestety ale sporo ci jeszcze brakuje.

Pokaz cv (bez danych) i wrzuc repo albo chociaz opisz projekty nad ktorymi pracowales i co bylo w nich wyzwaniami. Jezeli lecisz tylko po tutorialach nie probujac robic swoich wlasnych projektow -> to nic nie umiesz a na twoje miejsce znajdzie sie kilkadziesiat lepszych osob, co traktuj tylko jako motywacje :)
@Filipinka1995FromCanada: U mnie w szkole było. https://sjp.pwn.pl/zasady/Stosowanie-lub-pomijanie-spacji-miedzy-literami-a-znakami-interpunkcyjnymi;4836490.html

Między literą kończącą wyraz a znakiem interpunkcyjnym (z wyjątkiem myślnika, nawiasu otwierającego i cudzysłowu otwierającego) nie stosujemy spacji, np.
Powtarzał, spacerując. Marsz! Skąd wiesz? Miał okazję, ale...,
ale: Wyrazy: czarny – biały to antonimy. Rzygacz (in. gargulec) to ozdoba architektoniczna. Samochody „Peugeot” cieszą się dużą popularnością.