Wpis z mikrobloga

Ja pier.. Wróciłem z Holandii, gdzie pracowałem jako kierowca wózków widł. Wysyłałem przez 2 tyg. ok. 40 CV do różnych prac biurowych bardziej adekwatnych do mojego wykształcenia niż praca na wózku, ale nie było odzewu. No trudno, wysłałem CV do fajnej i dobrze płatnej pracy na wózku i mnie przyjęli. Nawet się trochę ucieszyłem, że nie będę miał dużo stresu w pracy. I nagle, kiedy już wszystko było zaplanowane, rekruterzy z biur się odezwali i dostałem dziś 2 oferty. Wybrałem jedną z nich i wstępnie się zgodziłem (ale z pracy na wózku jeszcze nie zrezygnowałem). Z tym, że ta praca w biurze jest wymagająca i nie wiem, czy sobie poradzę, a na pewno będę miał dużo stresu. Ale z drugiej strony wyrwę się z otoczenia dresów. Nie wiem, co powinienem wybrać.
#praca #zalesie #ankieta #pytanie
metaldehyd - Ja pier.. Wróciłem z Holandii, gdzie pracowałem jako kierowca wózków wid...

źródło: IMG_4027-Editok

Pobierz

Co wybrać?

  • przyjemną pracę na magazynie 32.5% (304)
  • stresującą pracę w biurze z ludźmi na poziomie 67.5% (631)

Oddanych głosów: 935

  • 25
@metaldehyd: Sądzę, że warto spróbować swoich sił w pracy biurowej, jeżeli okaże się że ów praca spełnia Twoje kryteria i się w niej rozwijasz to git, a jeżeli nie to zawsze możesz wrócić na magazyn, aczkolwiek równie ważną kwestią są finanse, także na to również warto zwrócić uwagę, zwłaszcza, że w zależności od pracy biurowej zarobki w niej są naprawdę różne i całkiem spora część ludzi nie zarabia w niej kokosów.