Wpis z mikrobloga

@MorenkaKnight: Rosyjskie oddziały zostały związane walką. Miesiącami nie były w stanie zaatakować gdzie indziej. Ta walka o Bachmut osłabiła je do tego stopnia, że pomimo zdobycia miasta rosjanie są w gorszej pozycji niż przed bitwą. Mówienie w tym kontekście o perspektywie ich wygranej jest absurdalne.
Mówienie w tym kontekście o perspektywie ich wygranej jest absurdalne.


@wigr: słyszę to już od ponad roku że Rosjanie są na wykończeniu a oni konsekwentnie konsaja Ukrainę xD. Śmieszy mnie wasza narracja. Nie, nie kibicuje żadnej stronie zanim napiszesz ruska ounca.
@wersalski_kasztaniQ: Druga armia świata, rzekomo mająca się równać z NATO przez prawie rok biła się o miasto wielkości Suwałk na obrzeżach jednego z biedniejszych krajów Europy wspieranego ułamkiem potencjału NATO, a ty twierdzisz, że to sukces. XD
Druga armia świata,


@nostalgiwolf: slogan dla takich cymbałów jak ty co łykają jakieś durnowate bajty xD. Wystarczy wpisać w google
Wydatki na wojskowość w miliardach USD i wtedy wiesz ze Rosja to nie druga armia świata ale nie oczekuję nawet tego od Ciebie. Nie przejmuj się będzie dobrze xD.
slogan dla takich cymbałów jak ty co łykają jakieś durnowate bajty


@wersalski_kasztaniQ: To nie ja wymyśliłem tylko ruscy, ale miło, że nazywasz rzeczy po imieniu.

Wystarczy wpisać w google

Wydatki na wojskowość w miliardach USD i wtedy wiesz ze Rosja to nie druga armia świata ale nie oczekuję nawet tego od Ciebie

Po pierwsze to wydatki to nie wszystko. Według niektórych rankingów (jak np. Global Firepower) są na drugim miejscu. Po